fbpx

Tammiste Personalibüroo hakkab startuppe nõustama

Tammiste Personalibüroo hakkab nõustama Tehnopol Startup Inkubaatori ettevõtteid, et aidata kiiresti kasvavatel ettevõtetel teha õigeid personaliotsuseid. 

Tehnopol Startup Inkubaatori juhi Martin Goroško sõnul on varajases kasvufaasis ettevõtetel tavaliselt olemas innovaatiline idee ja tugev meeskond. „Meeskonnast oleneb 90% juhtudel kõik – kas toode jõuab turule, kas laienetakse üle maailma, kas leitakse investorite usaldus ja kaasatakse kapital. Tahame läbi oma teenuste toetada parimate startup tiimide moodustumist ja otsustasime selleks koostööd teha parimaga Eestis,“ lisas Goroško.

Tehnopoli startup ettevõtteid nõustab Tammiste Personalibüroo personalitöö valdkondades, sh personali planeerimine, personaliotsingu vajadus, onboarding, koostöö ja suhted tiimis, töösuhte administreerimine ja vormistamine. Need on peamised teemad, millega alustavad ja kiirelt kasvavad ettevõtted kõige rohkem kokku puutuvad nii kohaliku kui ka rahvusvahelise personali pardale võtmisel.

„Tammiste Personalibüroo aitab klientidel värvata õigeid inimesi, hinnata nii töötajaid kui kandidaate ning arendada meeskondi läbi haaravate koolituste, coachingu ja supervisiooni sessioonide. Ligi 20-aastase kogemuse jooksul oleme ettevõtteid nõustanud ning leidnud töötajaid paljudesse ärivaldkondadesse. Tööstusest tootmiseni, müügist ehituseni, energeetikast elektroonika ja IT-ni. Käesolevast aastast oleme veelgi oma teenuseid laiendanud. Meie meeskonnaga on liitunud HR partner Egle Saska, kelle toel saame pakkuda oma klientidele tuge kõikides erinevates personalivaldkonna küsimustes nii eesti, inglise kui ka vene keeles,“ ütles ettevõtte juht Sirje Tammiste.

Tehnopol Startup Inkubaator on Eesti tehnoloogiastartuppide esimene ja suurim partner. Investeerime igasse startuppi üle 10 000 € väärtuses ekspertnõu eesmärgiga leida alginvesteering või jõuda eksportturgudele. Meie fookusvaldkonnad on IKT, kosmose-, rohe- ja tervisetehnoloogiad.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid