Tark Tööstus arendusmaraton kutsub osalema!

27.12.2017

Kas teadsid, et Eesti tööstuses loodav lisandväärtus inimese kohta on vähem kui pool Euroopa keskmisest? Samas moodustab tööstustoodang umbes 75% meie riigi ekspordist ja mõjutab seeläbi oluliselt Eesti üldist majanduslikku käekäiku. 

2018. aasta jaanuarist alustab EAS koostöös Teaduspargiga Tehnopol targa tööstuse ideepäevade ja arendusmaratonide sarjaga, mille käigus kogutakse kokku targa tööstuse arendamist pidurdavaid probleeme ning töötatakse välja uusi põnevaid lahendusi. Projekti rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Osale esimesel <tark/tööstus> arendusmaratonil juba 19.-21. jaanuaril Tallinna Teaduspargis Tehnopol! 

Esimene häkaton keskendub tarneahela planeerimisega seotud probleemide lahendamisele. Esita oma probleem või leia lahendusi teiste ettevõtete välja toodud probleemidele nagu:

Lisaks teisi lahendusi, mis seotud tooraine tellimisega, tellimismahtude prognoosimisega, tooraine kvaliteedikontrolli teostamise ja analüüsimisega jne. 

Targa tööstuse temaatika teadlikkuse tõstmiseks ning tööstus- ja IT-sektori valdkonnaspetsiifiliste kompetentside jagamiseks oleme kaasanud ka valdkondlikke eksperte:

Arendusmaratonil on kaasa lööma oodatud kõik töösturid, IT-ettevõtted, startupid, tudengid, arendajad, disainerid, turundajad ja teised targa tööstuse valdkonna huvilised.

Alusta uut aastat uue hooga ja anna oma panus, et aidata kaasa tööstuse digitaliseerimise arengule Eestis ja häkime üheskoos Eesti tööstused targemaks! 

Loe lisa ja registreeru üritusele: www.tehnopol.ee/tarktoostus