Teaduspargi Tehnopol äriteenuseid hakkab juhtima Martin Goroško

Alates oktoobrist juhib Tehnopoli äriteenuseid Martin Goroško, kes on siiani vedanud eest startup ettevõtete kasvu. Äriteenuseid juhtinud Anu Puusaag keskendub Targa Linna valdkonna arendamisele.

Teaduspark Tehnopol on oma 16-aastase tegevuse jooksul olnud toeks sadadele Eesti tehnoloogiaettevõtetele. Tahame nüüd ja ka tulevikus olla Eesti ettevõtetele kõige väärtuslikum partner innovatsioonitegevuste käivitamisel ja juhtimisel. Läbi selle suudame aidata ettevõtetel arendada ja testida linnakus uusi tooteid ja teenuseid, katsetada uusi ärimudeleid, prototüüpida, avada uusi turge ja siduda teadust ning äri,“ ütles Teaduspargi Tehnopol juhataja Indrek Orav.

Orava sõnul pakub organisatsioonisisene roteerumine palju uusi võimalusi nii töötajatele kui ka Tehnopoli partneritele. „Targa Linna valdkond on meie jaoks muutumas üha olulisemaks ning soovime sinna koostöös Tallinna linna, TalTechi ja erinevate eraettevõtetega panustada varasemast rohkem. Mul on hea meel, et Anu tegi ettepaneku seda valdkonda juhtida ja oli valmis selle väljakutse vastu võtma. Samuti olen kindel, et äriteenused võttis üle väga võimekas juht. Hindan Martinis tema suurt algatusvõimet ja usun, et tema käe all suudame arenevatele Eesti ettevõtetele pakkuda veel paremat tuge nii ekspordi- kui ka tootearendusküsimustes,“ ütles Orav.

Martin Goroško on viimased viis aastat olnud tugevalt seotud startup ettevõtluse toetamisega Eestis. „Sellest ajast on pärit väärtuslikud kogemused, kuidas muutuseid kiiresti esile kutsuda, juhtida ja edu saavutada. Usun, et see on väärtuslik ka Eesti väikestele- või keskmise suurusega ettevõtetele ning suurettevõtetele. Startup metodoloogia muudab paljud protsessid kiiremaks ja kuluefektiivsemaks. Tahan seda rakendada kõikide teaduspargi teenusklientide puhul, et jõuda uute toodete, turgude, investeeringute ja kasvuni,“ selgitas Goroško.

Goroško sõnul on Tehnopol väärtuslik partner kasvu otsivale tehnoloogiaettevõttele, sest meil on portfellis kõik vajalik. „Olgu selleks tipp-mentorid, kes aitavad erinevaid arenguetappe läbi viia; põhjalikud koolitus- ja arenguprogrammid; suurepärased võrgustumisvõimalused; tugi investeeringute kaasamisel ja investorvalmiduse saavutamisel; innovatsiooniteenused; eksportturgude otsekontaktid ja palju muud. Kõige selle juures lähtume alati ettevõtte eripärast ning oleme kasvu või mõju saavutamisele orienteeritud,“ lisas Goroško.

Teaduspark Tehnopol on teadus- ja ärilinnak alustavatele ja arenevatele tehnoloogiaettevõtetele.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid