fbpx

Suur- ja idufirmade programm Level11 jõudis eduka lõpuni

Suur- ja idufirmade koostööprogrammi Level11 lõpetamisel tutvustatakse ühisprojektide tulemusi ning räägitakse õnnestumistest ja ebaõnnestumistest.

Level11 koostööprojektid olid Cleveron ja Operose Labs, Eviko ja Covisual, G4S Eesti ja DSGN Refined, Merko Ehitus ja Covisual, hotell Olümpia ja Invisible Robot (Pay TipTop), TLG Hotell (Tallink) ja Tarkvent, Tieto Estonia ja Sensition (Fieldman), PERH ja hINF.

Tallinnas SEB panga innovatsioonikeskuses toimuval koostööprogrammi lõpetamisel 19. veebruaril kell 14 võivad osaleda nii idufirmade kui ka suurettevõtete esindajad.

Oma kogemustest räägivad Teaduspargi Tehnopol Startup Inkubaatori juht Martin Goroško ja koostöökiirendi asjaosalised. Innovatsioonihuvilisi tervitab ka ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Rene Tammist.

Muuhulgas selgitab ettevõtja, e-residentsuse programmi kaasasutaja ning endine Eesti CIO Taavi Kotka oma ettekandes, miks on nii Eesti idufirmad kui ka suurettevõtted uinuvad kaunitarid.

Suur- ja idufirmade koostööprogramm Level11 oli ellu kutsutud Kredexi ja Startup Estonia poolt ning viidi ellu Teaduspargi Tehnopol ja BDA Consultingu koostöös. Teenuseid rahastati “Startup Estonia programmi” raames Euroopa Regionaalarengu Fondi vahendeist.

(Alliks: ITuudised portaal)

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid