Toeta Sinagi reaalteaduste arengut Eestis!

Teaduspark Tehnopol annetas pühade eel 2500 eurot Tamkivi reaalteaduste fondi, et toetada Eesti noorte reaal- ja loodusteadlaste õppe- ja teadustööd.

Teaduspargi Tehnopol juhi Jaak Raie sõnul on Raivo Tamkivi panust Eesti teadusparkide arengusse võimatu alahinnata. „Panustame nii annetuse kui ka oma igapäevase tööga sellesse, et reaalained oleksid Eesti noorte hulgas populaarsed ning Eesti ettevõtetel oleks ka tulevikus võimalik palgata maailmaklassi spetsialiste koduturult.“

Kutsume ka teisi organisatsioone tegema annetust Eesti Rahvuskultuuri Fondi (ERKF) juures tegutsevale Tamkivi reaalteaduste fondile. Tänaseks on fond toetanud juba kümne noore teadlase arengut ja teadustööd.

Fondi peamiseks toetusvahendiks on iga-aastaselt toimuva konkursi võitja(te)le eraldatavad stipendiumid. ERKF-ile on stipendiumiavaldust esitama oodatud Eesti kodanikest magistri- ja doktoritaseme üliõpilased, kelle uurimisvaldkonnaks on reaal- või loodusteadused laiemas mõttes. Võrdsete kandidaatide puhul eelistatakse füüsika (eriti energeetika), matemaatika, meditsiini (eriti vähiuuringud), inseneri- ja arvutiteaduste valdkondi ning kandidaate, kelle tegevusel on oluline rahvusvaheline mõõde.

Vaata lähemalt: http://tamkivi.org/tere/

 

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid