Tehnopol aitab ettevõtetel laieneda Usbekistani, Brasiilia, USA ja Kanada turgudele

Tehnopol pakub koostöös Soome, Rootsi ja Läti ettevõtlusorganisatsioonidega ning Euroopa Liidu toetusega võimalust soodustatud tingimustel alustada või laiendada oma eksporttegevusi Usbekistani, Brasiilia ning USA ja Kanada (Suure Järvistu piirkond) turgudel.

Ootame osalema tehnoloogiaettevõtteid, kel on juba varasem ekspordikogemus olemas, kelle toode või teenus on turul juba skaleeritud, kes omavad piisavalt ressursse ja vahendeid, et kaugetel turgudel toime tulla ning kes otsivad uusi ärivõimalusi. Projekti raames pakutakse neljal erineval välisturul mentortuge, kelle peamine ülesanne on valmistada ettevõtteid ette uuele turule sisenemiseks ning kes aitavad otsida kohalikult turult sobivaid müügi- või edasimüüjate kontakte. 

Lisaks saab Tehnopol projekti raames katta kohaliku turu külastusega kaasnevaid kulusid konkreetsel turul kohapeal, nt toetada kohalike ettevõtetega kohtumisüritusi või aidata kohtumiste sisulise ja tehnilise ettevalmistusega. 

Brasiilias, Usbekistanis, USAs ning Kanadas on ootel kokku umbes 20 mentorit, kes projektis osalevad.

Projekti ootame kokku umbes 100 ettevõtet Soomest, Rootsist, Lätist ja Eestist. 

Projektis osalemiseks peab ettevõte liituma Tehnopoli teenuslepinguga, et katta ettevõtte omaosalus projektis osalemiseks. Osalemiseks tuleb täita lühike ettevõtte registreerumisvorm SIIN.

Kui pakub huvi, siis täpsem info on leitav Bridging4Growth projekti LinkedIN-st SIIT

Lisainfot saab küsida Anu Puusaagilt (anu.puusaag@tehnopol.ee).

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega