Tehnopol aitab noortel startup ettevõtlusega sinasõbraks saada

Ettevõtlusnädala raames räägib Teaduspark Tehnopol ettevõtlusest, innovatsioonist, rohe- ja tervisetehnoloogiast 14 erinevas Eestimaa kohas.

„Tehnopol on siiani keskendunud peamiselt Tallinna ja Harjumaa ettevõtete toetamisele. Nutikaid ideid ja põnevaid ettevõtteid arendatakse aga igas Eestimaa nurgas. Seetõttu on meil eriti hea meel, et saame Ettevõtlusnädala partnerina kohtuda üle Eesti nii paljude tegusate inimestega ning jagada oma kogemust startuppide toetamisest, innovatsiooni vajalikkusest ning rohe- ja tervisetehnoloogia arengutest,“ ütles Tehnopoli äriteenuste juht Martin Goroško.

Goroško sõnul soovib Tehnopol olla toeks erinevate Eesti piirkondade ettevõtetele. „Kuigi enamik sündmusi ja koolitusi toimub Tallinnas, siis lisaks Ettevõtlusnädala seminaridele korraldame novembris Tartus Tark Tööstus häkatoni, mentordame startuppe Pärnus ning teeme koostööd Kagu-Eesti ja Viljandimaa ettevõtjatega,“ lisas Goroško.

Tehnopoli võib Ettevõtlusnädalal kohata:

02.10 Rõuge valla ettevõtjate päev „Innovatsioon – moesõna või ettevõtte kasvumootor“

03.10 Kagu-Eesti noorte ettevõtluspäev “Esimene samm sinu unistuseni” Sangaste Mõisa Ringtallis

07.10 Viljandi, teemahommik „Keskkonda säästev tootedisain”

07.10 Pärnu kolledž, „Startupi ehitamise kiirkursus ja minihäkaton“

08.10 Paide raekoda, Järvamaa ettevõtluspäev: “Samm sinu unistusteni”

09.10 Haapsalu Kutsehariduskeskus, Ettevõtluspäev: “Samm Sinu unistusteni”

09.10 TartuDorpati konverentsikeskus, „Startupi ehitamise kiirkursus“; seminar: „Innovatsioon – moesõna või ettevõtte kasvumootor?“; seminar: „Keskkonda säästev tootedisain“

09.10 Pärnu Fowardspace, mentorpäev Tehnopoli mentoritega

10.10 Ettevõtluspäeva konverents Saaremaa ettevõtjatele.

10.10 Rapla Gümnaasium, „Startupi ehitamise kiirkursus“

11.10 Ettevõtlusnädal Are Koolis; Vändra Gümnaasium: rohetehnoloogia ja tervisetehnoloogia; Vända Gümnaasium: „Startupi ehitamise kiirkursus ja minihäkaton“; Raeküla kool: „Startupi ehitamise kiirkursus“

17.10 Pärnu Saksa Tehnoloogiakool: „Innovatsioon – moesõna või ettevõtte kasvumootor“

Teaduspark Tehnopol on Tallinnas asuv teadus- ja ärilinnak, mis aitab tehnoloogiaettevõtetel kiiremini kasvada, toetab startuppe ja viib läbi innovatsiooniprogramme ning häkatone.

Foto: Leevi Lillemäe

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid