Tehnopol ja TalTech korraldavad häkatoni parimate tulevikulahenduste leidmiseks merendusvaldkonnas

Eesti Mereakadeemia, Tallinna Tehnikaülikool ning Teadus- ja ärilinnak Tehnopol korraldavad 19.-20. mail Mereakadeemias merenduse valdkonna häkatoni leidmaks jätkusuutlikke ja keskkonnasäästlikke tulevikulahendusi.  

Häkaton on mõeldud Eesti Mereakadeemia ja TalTechi tudengitele, õppejõududele, teadlastele, tippekspertidele ja arendajatele. Väljakutseid oodatakse merendusvaldkonna ettevõtetelt, partneritelt, visionääridelt ning inseneridelt.  

Ettevõtetel on võimalus jagada valdkonna kitsaskohti ja konkreetseid probleeme häkatonis osalevatele tiimidega, kes hakkavad väljakutseid lahendama koostöös teadlaste, visionääride, parimate äriekspertide ja valdkonna esindajatega. Tegemist on unikaalse võimalusega 26h jooksul jõuda ideefaasist MVP loomiseni ning sõlmida koostöö ettevõtte prioriteetsete eesmärkide täitmiseks. 

Ettevõtetelt ootame väljakutseid hiljemalt 24. märtsiks. Täpsem info väljakutse formaadi, fookuse ja osaluse kohta kirjuta rasmus.hirtentreu@taltech.ee, merilin@tehnopol.ee.

Tiimid (üliõpilased, arendajad, teadlased, tippeksperdid) saavad sündmusele registreeruda märtsi lõpus.

Parimad tiimid saavad oma lahenduse väljaarendamiseks rahastuse

Kui soovid osa võtta maailma muutvate lahenduste arendamisest merendusvaldkonnas, luues väärtust valdkonna arengusse ja keskkonnasõbraliku lähenemise toetamisse, ootame sind häkatonile! 

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega