Tehnopol kutsub linnaku ettevõtteid osalema sammulugemise väljakutses: Iga samm loeb! 

Mitu sammu sina ühes kuus teed? Aga sinu kolleegid? Teeme kindlaks! Sammume 30 päeva, et välja selgitada linnaku kõige kangemad kõndijad. Möödas on ajad, kui saab öelda – ah, üks samm ees või taga. Sammulugemisvõistlusel LOEB IGA SAMM.  

Tehnopol esitab linnakus asuvatele ettevõtetele 30-päevase väljakutse ja ootab kõiki osalema sammulugemisvõistlusel, mis saab alguse 16. mail. Sammulugemisvõistluse lõpuks on täpselt teada, mitme sammuga saab linnakule tiiru peale teha ja millise ettevõtte töötajate jalanõud kuluvad kõige rohkem, kuna nad on kuu jooksul kõvasti vatti saanud.  

Osalemiseks vajaliku info leiad siit lehelt: tehnopol.ee/sammud

Kõige aktiivsemaid sammujaid ja tiime ootavad auhinnad, aga meil on ka loosiauhinnad, nii et võiduvõimalus on kõigil, kes saavutavad päevase eesmärgi, milleks on vähemalt 8000 sammu. Võitjaid autasustame 16. juunil, mil toimub Tehnopoli linnaku suvealguse pidu. Märgi see kuupäev kalendris juba aegsasti ära ja tervitame suve koos ühe meeleoluka pärastlõunaga. 

Muide, boonuseks on seegi, et FitSphere’i äpis on mitmeid teisigi võistlusi, millest võid paralleelselt sammulugemisvõistlusega osa võtta. Tõmba äpp alla ja leia sobivad väljakutsed! 

Sammume suvele vastu! 

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega