Tehnopol Startup Inkubaator laieneb sügisest üle Eesti

Tehnopol Startup Inkubaator pakub koos nelja erineva koostöökeskusega sügisest startuppidele suunatud arenguprogrammi ka Pärnus, Viljandis, Võrus ja Kuressaares. 

“Startupid ei teki ainult Tallinnas ja juba täna on meil programmis mitmeid ettevõtteid, mille tootmine või juhtimine asub näiteks Saaremaal, Tartus või mujal. Koostöökeskuste abil jõuame nüüd lähemale ka neile startuppidele, mis on idee faasist välja kasvamas ja soovivad suuremal määral toote või teenuse arendamisele keskenduda. Saame neile pakkuda nii väärt koolitusi kui ka tipptasemel mentoreid,” ütles Tehnopol Startup Inkubaatori kogukonnajuht Triin Ilves.

Koolitused on suunatud alustavatele või juba tegutsevatele startup tiimidele, kes tahavad saada praktilisi teadmisi ja oskusi müügi- ja äriarendustegevustest, investeeringute kaasamisest ja välisturgudele sisenemisest.

Sügise jooksul toimuvad erinevates linnades vastuvõtupaneelid ja infoüritused, koolitused ja kogukonnakohtumised. Kohalikul tasandil aitavad tegevusi läbi viia Forwardspace Pärnus, Edukontor Kuressaares, StartUp Viljandi Viljandis ja Kagu-Eesti Innovatsioonikeskus Võrus.

Samuti loob ühendatud inkubatsiooniteenuse regionaliseerimine võimaluse võimendada kohalike koostöökeskuste juba pakutavaid teenuseid või ühendada jõud koostegevustes. Nii on võimalus kohandada näiteks kogukonnaüritusi ja koolitusi vastavalt kohalike startuppide vajadustele, kaasates sealjuures kõrgetasemelisi eksperte ja mentoreid.

“Kuressaare Edukontor ootab põnevusega ühisprojekti tegevusi, et õppida projektipartnerite kogemustest ning inspireerida ja koolitada Saaremaa tänaseid ja tulevasi ettevõtjaid. Usume, et koostööst Tehnopoliga sünnib Saaremaa jaoks midagi põnevat ja kestvat,” ütles Edukontori kaasasutaja Marjana Luist.

Projekti rahastatakse Startup Estonia programmi raames Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid