Sten Tamkivi ja Heidi Kakko soovitavad: liitu Tehnopol Startup Inkubaatoriga!

2016. aastal viis Facebook läbi uuringu, mille andmetel on mistahes kahe persooni vahel 3,57 inimest. Mõtle vaid – selleks, et esitleda oma ideed näiteks Sheryl Sandbergile või Richard Bransonile, vajad sa ainult kahte kontakti. Valides üheks neist kontaktidest Tehnopol Startup Inkubaatori, tekib sul ligipääs rahvusvahelisele mentor- ja investorvõrgustikule, mille kaudu maailma mõjukamateni jõudmine on vaid ühe sammu kaugusel.

Tehnopol Startup Inkubaatori kolmandasse vooru kandideerimine lõpeb 11. jaanuaril. Kuuekuise hoogsa inkubatsiooniprogrammi raames küpsetatakse su iduettevõte investorvalmiks ning antakse sulle nii teadmised kui võrgustik, et minna oma äriga maailma vallutama! Uuenenud programm pakub kuueosalist koolitusmoodulit turundusest juriidikani ning aitab leida investoreid nii Eestist kui kaugemalt.

Programm keskendub ettevõtetele, kelle fookusvaldkondadeks on ärilt ärile tehnoloogiad, rohetehnoloogia, tervisetehnoloogia, teadmismahukad tehnoloogiad ja avaliku sektori digilahendused. „Inkubaatori programmi läbinud on lõpuks niivõrd karastunud, et kui üldise statistika järgi jääb alustavatest ettevõtetest ellu alla 10%, siis meie hoogsa programmi vilistlastest on elujõulised 60%,“ tõdes Tehnopol Startup Inkubaatori juht Kadri Tammai.

Programm alustab 2021. aasta jaanuaris ning lisainfot programmi kohta leiab siit, kandideerimiseks tuleb täita lühike kandideerimisvorm.

Varasematest programmidest on tuule tiibadesse saanud näiteks Bikeep, Toggl, ZÄP ja paljud teised tänased tugevad ettevõtted.

Startup Inkubaator ühendab sind ärimaailma tippudega – kandideeri siin: https://www.startupincubator.ee/

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid