Tehnopoli kinos linastub film “Mihkel”

28. novembril linastub Teaduspargis Tehnopol film “Mihkel”, mis on tõestisündinud lool baseeruv linateos rääkides teekonnast leidmaks parem ja õnnelikum homne. 

Postimehe kultuuritoimetus nimetas filmi šokeerivaks, kuid mõjuvõimsaks ning avaldas arvamust, et sellist trillerit pole Eesti publik ammu näinud.

Nõukogude Liidu lagunemise järel jääb elu Narvas soiku. Piirlinnas kasvanud Mihkel ja Vera unistavad aga paremast ja õnnelikumast elust ning on selle nimel valmis paljuks. Noormees nõustub vastu võtma oma lapsepõlvesõbra Igori pakutud ahvatlevalt tulusa tööotsa, mille käigus tal tuleb Islandile narkootikume toimetada. Esmapilgul lihtne plaan võtab aga peagi eluohtliku pöörde.

Filmi “Mihkel” võtted toimusid Islandil ja Eestis – Tallinnas, Kaberneeme rannas, Narvas ja Narva-Jõesuus. Režissöör Ari Alexander Magnusson on tuntud Islandi kunstnik ja filmilooja, kelle palju tähelepanu ja ära märkimist kogunud dokumentaalfilm Islandi tänapäeva muusikamaailmast “Screaming Masterpiece” /”Karjuv meistriteos” on linastunud ka PÖFF’i programmis.

Aeg: 28. november 18.00
Koht: Akadeemia tee 21/1, ruumis Veenus
Pilet: kõigile TASUTA!

Kestvus: 1h 40min
Žanr: draama, põnevik
Levitaja: Amrion OÜ
Vaata ka Facebooki üritust siit.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega