Tehnopoli nõukogu uueks liikmeks sai Sven Illing

Tehnopoli nõukogus alustab 9. novembrist Sven Illing, kes on tuntud kui mentor ning investor idufirmade maastikul ja teadusmahukas ettevõtluses. Illing vahetab välja Tehnopoli nõukogu senise liikme Mati Lukase, keda Tehnopoli pere tänab sisuka koostöö eest.

“Soovin koos uue rektoraadiga kaasa aidata teadustöö majanduses rakendamisele ja ettevõtlikkuse toetamisele teadlaste ja üliõpilaste seas. Eesmärk on suurendada TalTechi tuge Eesti ettevõtete kõrgtehnoloogilisemaks muutumisel ning keerukamate toodete ja teenuste arendamisel,” sõnas Sven Illing. 

Sven Illing on alustavate tehnoloogiafirmade nõustaja ja investor, ärikiirendite GameFounders ja Buildit käivitaja. Ta on olnud Tartu linnavalitsuses ettevõtluse abilinnapea, Tartu Teaduspargi arendusdirektor ja tarkvarafirma kaasasutaja.

Sven Illing on kaitsnud teadusmagistri kraadi Manchesteri ülikoolis ning täiendanud end Londoni majanduskoolis ja Bocconi ülikoolis Itaalias. Tema bakalaureusekraad on kaitstud Tartu ülikoolis. Tema hobideks on mägironimine ning vastupidavussport.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid