Tehnopoli nõukogu uus esimees on Erkki Karo

Tehnopoli nõukogu uueks esimeheks on Tallinna Tehnikaülikooli Ragnar Nurkse innovatsiooni ja valitsemise instituudi kaasprofessor ning direktor Erkki Karo. Ta võttis teatepulga üle Sven Illingult.

“Proovin aidata Tehnopolil tihendada koostööd Tallinna Tehnikaülikooli teadlaste ja innovaatoritega ning muuta Tehnopol Tallinna parima keskkonna ja teenustega teadus- ja tehnoloogiapargiks,” kommenteeris Erkki Karo.

Nõukoguga liitus ka Tallinna Tehnikaülikooli kvaliteedi- ja strateegiajuht Kaja Kuivjõgi. “Suurimaks väljakutseks on leida sünergiline koostöömudel, et maksimeerida Tallinna Tehnikaülikooli, riigi, linna ja Tehnopoli potentsiaali ning kujundada TalTechi ja Tehnopoli linnakutest tõeline tehnoloogia ja innovatsiooni tõmbekeskus,” rääkis Kuivjõgi.

Linna poolt liitus nõukoguga Tallinna ettevõtlusdirektor Kalle Killar, kes vahetab nõukogus välja Toomas Türki. Tehnopoliga sai Killari koostöö alguse juba Sotsiaalministeeriumi ajal, kui ta osales Tehnopoli juhitud Connected Health klastri nõukogus. “Hindan kõrgelt tööd, mida Tehnopol teeb, aitamaks Eesti ettevõtjatel saavutada rahvusvahelist edu. Tehnopolis töötavad motiveeritud ning pühendunud inimesed, kes annavad kõik endast oleneva saavutamaks püsitatud eesmärke ning nõukogu liikmena soovin samasuguse pühendumusega panustada Tehnopoli arengusse ja edusse olles maailma parim teadus- ja ärilinnak ettevõtjate kasvu toetamisel,” ütles Killar.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega