Tehnopoli Rohehommik: Saksamaa turu eripära

15. jaanuaril toimus järjekordne osa Rohehommiku üritusetsarjast, mille seekordne teema oli Saksamaa turu eripära. Seminar on järelvaadatav.

Saksamaa on nii oma suuruse kui asukoha tõttu mitmete Eesti ettevõtete jaoks oluline sihtturg. Tehnopoli eesmärk on aidata tehnoloogiaettevõtetel kasvada ja areneda ning sageli on selle võtmeks just välisturule sisenemine.

Veebiseminaril arutati, kuidas minna Saksamaa turule võimalikult väheste riskidega. Räägiti kõikidest võimalustest, et jõuda õigete kontaktideni ning millised on päris kogemuse pealt kogutud õppetunnid.

Ürituse avas oma teadmiste ja nõuannetega Eesti Vabariigi suursaadik Saksamaal, Alar Streimann. Sellele järgnesid kahe Eesti roheiduettevõtte kogemused ja praktilised õppetunnid seoses Saksa turuga – Eduard Vainu (Hepta Airborne projektijuht) ning Kristjan Lind (Bikeep asutaja ja tegevjuht).

Ürituse lõpetas esinejate nägemust kokkulõimiv paneelarutelu, mida juhtis Tehnopoli rohetehnoloogia valdkonna ja rohetehnoloogia klastri juht Ragmar Saksing.

Veebiseminari on võimalik järele vaadata SIIN.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid