Tehnopoli sooduskoodiga Latitude59-le

Latitude59, mis on Eesti suurim tehnoloogia, idufirma ning ärijuhtimise teemasid lahkav konverents, toimub sel aastal 24.-25. mail Telliskivi Loomelinnakus Kultuurikatlas. Latitude59 toimub juba üheteistkümnendat korda ning ühendab Baltimaade, Kesk- ja Ida-Euroopa ning Põhjamaade ökosüsteemi ja pakub ettevõtjatele, investoritele ja juhtidele võimalust õppida, tutvuda ja võrgustuda.

Sarnaselt eelmisele aastale on ka seekord Teaduspargil Tehnopol oma matchmaking ala – Tehnopoli Matchmaking Universum, mis asub 0. korrusel Yellow Stage’i kõrval. See on parim kohtumispaik startupidele, potentsiaalsetele investoritele ja maailmatasemel mentoritele! Läbi Latitude59 äpi on eelnevalt võimalik kokku leppida väikeseid 1-1 kohtumisi, kohtumispaigaga Tehnopol Matchmaking ala, mis aitab suurendada võimalust leida endale investor Soomest, Baltimaadest või ka mujalt.

Lisaks sellele toimub 24. mail Latitude59 alal ka Access2Europe’i paneel, kus arutletakse erinevate startup ökosüsteemide plusside ja miinuste üle. Access2Europe projekt aitab Euroopa idufirmadel alustada ja laieneda teistesse Euroopa turgudele, pakkudes neile väljaõpet ja toetust ja tagades sellega kiire laienemise välisturgudele. Selleks on projekti kaasatud neli pikaaegse kogemuste baasiga asutust idufirmade arendamise valdkonnast, kelle seas lisaks Teaduspargile Tehnopol on veel kolm suurt idufirmade kogukonna asutust Saksamaalt, Prantsusmaalt ja Hispaaniast. Loe täpsemalt antud projektist SIIT.

Tehnopol jagab oma klientidele sooduskoodi: L4T1TUDE59. Sisesta sooduskood ja vaata, kui palju võid koodiga võita SIIT.

Lähemalt loe Latitude59 programmist SIIT.

(Foto: latitude59.ee)

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid