Tehnopoli sooduskoodiga sTARTUp Day 2020 ärifestivalile

Baltikumi suurim ärifestival sTARTUp Day 2020 leiab aset juba vähem kui kahe kuu pärast. Üritus toimub 29.-31. jaanuaril Tartus, tuues kokku üle 120 maailmatasemel esineja ning 4000 osalejat.

Tehnopol osaleb sTARTUp Day-l ja kutsume ka Sind üritusele osalema!  

Miks osaleda?

  • Kogu inspiratsiooni ja õpi oma valdkonna parimatelt. Kahepäevane lavaprogramm toob Tartusse üle 120 maailmaklassi esineja: teiste seas Seedcampi partner Carlos Espinal, Leedu ükssarviku Vinted asutaja Milda Mitkute, Spotify endine ja Bolti praegune CFO Johan Bergqvist, Tinderi endine Euroopa kommunikatsioonijuht Hermione Way ja paljud teised. Lisaks saa osa seminaridest, mlle toovad sinuni oma valdkonna professionaalid. Kogu esinejate listi leiad siit.
  • Tutvu enda valdkonna trendide ja uute tehnoloogiatega hiiglaslikul demoalal või kuulates idufirmade pitching võistluseid.
  • Leia investoreid, äripartnereid või uusi kliente, kasutades selleks spetsiaalset matchmaking rakendust või osaledes eraldi kiirkohtumiste alal. Lisaks põhiprogrammile leiab aset arvukalt kõrvalüritusi, et vabas vormis suhtlemist jätkata.

Kuna Tehnopol on sTARTUp Day partner, on meil pakkuda Sulle promokood VisitorHERO15, mis annab 15% soodustust Visitor piletile. Kood on aktiivne 20. detsembrini, seega ära jää võimalusest ilma ja osta pilet siit. General Admission piletid on saadaval 20. detsembrini

Lisaks on Tehnopol ja sTARTUp Day ühendanud oma jõud, et tuua teieni Corporate Challenge häkaton. See on Sinu võimalus leida innovatiivseid lahendusi reaalsetele probleemidele loomingulisel moel. Ei ole oluline, kas töötad programmeerimisettevõttes või oled lihtsalt väga kirglik selles valdkonnas – leia endale meeskond, pange pead kokku ning looge prototüüp! Vaata rohkem SIIT.

Vaata sTARTUp Day kohta lähemalt nende kodulehelt: https://www.startupday.ee 

Kohumiseni jaanuaris!

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid