Tehnopolis saab ringi vurada uute elektritõukeratastega

Bikeep laiendab oma tegevusala rattaparklatelt ka tõukerataste laenutamisele. Nüüdsest on võimalik kiiremaks liiklemiseks Tehnopoli roheruumi kõrvalt laenutada endale tõukeratas! Soodushinnad kehtivad Tehnopol Entertainment Weeki lõpuni.

Bikeepi Tehnopoli laenutus on omapärane selle poolest, et sõidu lõppedes peab tõukeratta samasse kohta tagasi tooma. See tähendab, et sõidukid on mõeldud ennekõike ümberkaudsete sõitude jaoks. Näiteks saavad Tehnopoli töötajad ja kliendid käia tõukeratastega kiirelt lõunal ja ärikohtumistel. Bikeep on kehtestanud taskukohased hinnad ka pikaajalisema rendi jaoks, et võimaldada tõukerattaga sõita tööpäeva lõppedes koju ning hommikul tagasi tööle.

Tehnopol Startup Inkubaatori edukas vilistlane Bikeep on seni teinud äri nutikate jalgrattaparklate teenusega. Nüüd siseneb ettevõte aga elektritõukerataste turule, kus hetkel troonivad kaks suurt tegijat – Bolt ja Tuul. Konkurentidest paistab Bikeep silma soodsa hinnaga. Tulevikus plaanib Bikeep oma tõukerataste laenutamist võimaldada ka erinevates asukohtades üle Tallinna.

„Targa linna lahendustel, nagu on ka Bikeepi laenutus, on potentsiaali muuta meie linnaruumi palju mugavamaks ja kestlikumaks. Sageli on aga ettevõtetel keeruline leida sobivat ala, kus oma tehnoloogiat katsetada. Seepärast on meil äärmiselt hea meel just seda võimalust pakkuda ning ootame alati uute ideedega ettevõtteid enda juurde,“ kinnitas äri- ja teaduslinnaku Tehnopol arendus- ja kinnisvarajuht Tarmo Loog.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega