fbpx

Tervisejuhtide klubi CEO Roundtable kutsub!

Järgmine CEO Roundtable üritus toimub sel neljapäeval, 18.jaanuaril kell 9:00-10:30 kohvikus Oivaline, aadressil Tööstuse 47b, Tallinn. 

Külas on 2 tervisetehnoloogia ettevõtet, kes tutvustavad oma kontseptsiooni ja kogemusi:

VITS ehk Virtuaalne Töökeskkonnaspetsialist loodi  2017. aasta märtsis, kuid sai alguse juba aastal 2016, kui ideega osaleti „Ajujahi“ konkursil ning pääseti konkursi TOP30 hulka. VITS on veebipõhine lahendus, mis aitab ettevõttel omada ülevaadet, millised töötajad on läbinud töötervishoiu ja- ohutusalase juhendamise. Ühtlasi aitab VITS säilitada ülevaadet kogu töötervishoiu ja- ohutuse dokumentatsiooni üle. Lahenduse paljud toimingud on automaatsed, mistõttu ei ole tarvis andmeid trükkida käsitsi. VITSa meeskonnas on esindatud valdkonna spetsialistid, tootejuht ja programmeeria. Lisaks on nende praegusteks koostööpartneriteks Sportland ja Hkscan, kelle abiga muudavad nad oma toote just selliseks, nagu vaja on.

Triumf Gamification on kooliealistele lastele mõeldud mängustamise platvorm, mille eesmärgiks on pakkuda tuge vähidiagnoosiga lastele nii raviprotsessi käigus kui ka hilisemas elus.  Rakenduse seikluslik sisu pakub väliseid motivaatoreid lapse harjumuste ja tegevuste muutmiseks keerulise ning pikaajalise vähiravi läbimisel. Lahenduse olulisteks osadeks on selle haridus-ja vaimse heaolu komponendid, mis on muudetud huvitavaks mänguks.

Üritus on tasuta, kuid avatud ainult Tehnopoli ja Connected Health klastri ettevõtetele. 

Registreeru SIIN hiljemalt 16. jaanuariks!  

NB! Üritus on inglise keeles. 

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid