Tervisetehnoloogia teaduskiirendi ootab ideede arenduslaagrisse

Kas sul on väärt idee tervisetehnoloogia valdkonnas, vajad abi prototüüpimisel, rahastamisel või ettevõtte äriplaani arendamisel? Tervisetehnoloogia teaduskiirendi aitab sul oma idee realiseerimise suunas sammu edasi astuda. 

Tartu Ülikooli, TalTechi, Tartu Teaduspargi ja teadus- ja ärilinnaku Tehnopol koostöös loodud tervisetehnoloogia teaduskiirendi toob kokku teadmusmahukad ettevõtluse ningtervisetehnoloogiate valdkonnas tegutsevad organisatsioonid, ettevõtted ja teadlased. Eesmärk on toetada suure äripotentsiaaliga teadussaavutusi ja suurendada teadmuspõhise ettevõtluse ökosüsteemi osaliste kompetentsi.

Programmi eesmärk on tuvastada kommertspotentsiaaliga teadussaavutused tervisetehnoloogiate valdkonnas ja viia need kõrgemale tehnoloogilise valmisoleku tasemele. Selle saavutamiseks saavad osalevad meeskonnad või idufirmad:

  • 17 000 euro eest prototüüpimise teenuseid
  • spetsiaalse koolitusprogrammi
  • parimate mentorite toetuse
  • investorkohtumised

Kõik huvilised on oodatud ideede arenduslaagrisse, mis leiab aset 20. septembril Tallinnas, teadus- ja ärilinnakus Tehnopol. Soovi korral on võimalik osaleda arenduslaagris ka Tartus, mis toimub 22. septembril. Arenduslaagris tutvustatakse programmi ja kuidas selles osaleda, kuulatakse ideede esitlusi (huvilistel on võimalus oma ideed pitchida) ja pakutaksemeeskondadele üks-ühele nõustamist esmaklassiliste mentorite ja programmijuhtidega.

Ideepäeval osalejatel eeliseks on pääseda edasi teaduskiirendisse ja võimalus saada oma äriidee kohta personaalset tagasisidet valdkonna parimatelt ekspertidelt.

Päevakava ja registreerimisinfo: https://www.startupincubator.ee/tervisetehnoloogia-teaduskiirendi-ideede-arenduslaager/

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega