„Tesla Country is Estonia“ meetup! 27.aprillil Teaduspargis Tehnopol

PAKRI Teadus- ja Tööstuspark ja Tallinna Teaduspark Tehnopol kutsuvad kõiki rohetehnoloogia valdkonna spetsialiste, Tesla entusiaste ja “Tesla Country is Estonia” kampaania huvilisi 27.aprillil kell 16.30-20.00 Startup Inkubaatori UK Lounge-i, aadressil Mäealuse 2/1.

Tesla gigatehase Eestisse rajamise kampaania on teinud suuri edusamme ning seetõttu kutsume kõiki huvilisi kokku, et üheskoos jagada parimaid ideid ja ettepanekuid, et meelitada Tesla Eestisse.

Tule kohale ja kasuta võimalust, et näidata toetust ja anda oma panus, et üheskoos see suurejooneline idee ellu viia!

 

Koosvibimist alustame kell 16.30 dokumentaalfilmiga Teslast ja Elon Musk-st.

 

11.aprillil käivitus turunduskampaania Tesla uue gigatehase rajamiseks Pakri Teadus- ja Tööstusparki Eestis. Kampaania tähtsaim osa on veebis levitatav video, mis tutvustab Eestit eduka tehnoloogiariigina, kus asjaajamine on kiire ja lihtne.

Eestiga sarnaseid videoüleskutseid Teslale on teinud juba mitu Euroopa riiki, nende seas näiteks Prantsusmaa, Soome ja Leedu. Pakri Teadus- ja Tööstuspargi tegevjuhi Enn Laansoo, Jr. sõnul reklaamivad riigid ennast Tesla tehase võimaliku asukohana, kuna on teada, et Tesla kaalub tõsiselt uue gigatehase rajada väljaspool USA-d.

“Meie põhisõnum on, et kui Tesla oleks riik, siis oleks ta tõenäoliselt Eesti,” kommenteeris Laansoo, Jr. Tema hinnangul on Eestile iseloomulik Tesla asutajatega sarnane lähenemine probleemide lahendamisele. “Koostööst võidaksid mõlemad,” ütles ta. Laansoo, Jr. sõnul on Eesti lisaks ka üks maailma sõbralikumaid riike elektriautodele, kuna kogu maa on kaetud laadimisvõrguga ja seadustatud on isejuhtivate autode testimine.

Laansoo, Jr. sõnul oleks Eesti tehasele väga sobiv geograafiline ja logistiline asukoht, piirkonnas on olemas kõik vajalikud toormaterjalid, asjaajamine on kiire ja professionaalne. Lisaks on Pakrisse rajatavatel tehastel võimalus saada energiat oma autonoomsest energiavõrgust, mis annab võimaluse kontrollida energiahinda sajaprotsendiliselt.

 

Tule kohtu „Tesla country is Estonia“ kampaania meeskonnaga ja saa teada, mis on Tesla Gigafactory2 ning mida täpselt on Eestil Teslale pakkuda, mida teistel pole.

Üritus on kõigile tasuta! 

 

Inspiratsiooniks:

Vaata videot:  https://www.youtube.com/watch?v=JnTUuY82NQ4

Jälgi meid Facebookis: https://www.facebook.com/teslacountry/

Lisainfo: www.teslacountry.com
https://www.tehnopol.ee/en/estonia-makes-bid-for-tesla-gigafactory/
http://pakri.ee/pakri-asub-voistlema-tesla-gigatehase-nimel/

Loe, miks Teslale oleks kasulik rajada gigatehas just PAKRI Teadus- ja Tööstusparki: http://pakri.ee/

 

Kampaania kasutab EAS-i poolt väljatöötatud brändi tööriistu, seda rahastavad võrdsetes osades Pakri Teadus- ja Tööstuspark ning EAS läbi Jätkusuutliku Kinnisvara ja Eneriga klastri. Kampaania partnerina lööb kaasa ka Tallinna Teaduspark Tehnopol.

 

Üritust toetab Belief Energy Water

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega