TEW2018: Ettevõtete külastused

Uudishimulikud ettevõtlushuvilised on TEW ajal oodatud piiluma teiste linnakus asuvate ettevõtete tegemistesse lausa igal päeval nädalas. See on hea võimalus näha ja kuulda, kuidas teevad teised tööd Sinule huvipakkuvas valdkonnas või leida endale potentsiaalne töökoht, tutvuda inimestega ja linnakuga.

Ettevõtted, kes külastusteks oma uksed avavad:

10. september

Kell 13.45-14.45 Akadeemia tee 21/1, 5. korrus

k-space on hackerspace, mis toob kokku tudengid ja techie’d. Asume Akadeemia tee 21/1 viiendal korrusel ning meil on seal 350m2  erinevateks tegevusteks ja üritusteks! Külastuspäeval saab näha CNC masinat freesimas puidust klaviatuuri, mängida vanu arvutimänge, kaeda serveriruumi ning räägime ka natuke pikemalt mis meil siin toimub. Kui otsid tegevust õhtuteks või otsid ruumi, kus oma kogukonna või ettevõtte üritust läbi viia, võta meiega kindlasti kontakti. Sügisel on meil toimumas nii mõndagi – Python CodeClub alustab juba 5. septembril, TallinnSec Meetupid ja Hack The Box õhtud toimuvad meil, ehitame Robotexi tarbeks korvpalliroboteid, teeme õlut, mängime koroonat ning jätkame Chaostreffi ehk avatud uste õhtutega iga neljapäev 18:00

Kell 15.00-16.00 Mäealuse 4, A-osa

Cellin Technologies OÜ on rakuteraapia tooteid tootev ettevõte, mis rakendab meditsiiniliste rakuteraapia toodete tootmisel tunnustatud kvaliteedijuhtimise süsteeme. Külastus viiakse läbi oma ala ekspertide poolt, sest Cellin Technologies OÜ on esimesi Baltimaade ettevõtteid, kes omab puhast ruumi kliinilise uuringu ravimite tootmiseks ja kellele väljastati tootmise tegevusluba. Meeskonna professionaalsed teadmised rakuteraapia meditsiiniliste toodete tootmiseks ning kõrgtasemeline tehnoloogia võimaldavad pakkuda oma tooteid ja teenuseid nii tööstus- kui teadusasutustele ning sellest saad külastuse käigus kuulda ka Sina!

Kell 16.15-17.15 Akadeemia tee 21/1, 3. korrus

Ootame külla kõiki elektroonikatoodete arendusest ja Eestis loodud seadmetest huvitatud inimesi. Näitame ERM-i e-paberi ekraane, ühistranspordi piletiseadmeid ja Myotoni lihastoonuse mõõtjat, mida kasutatakse ka rahvusvahelises kosmosejaamas ISS

11. september

Kell 13.45-14.45 Teaduspargi 8

Kell 15.00-16.00 Akadeemia tee 15B

Kell 16.15-17.15 Akadeemia tee 21/4, 4. korrus

12. september

Kell 13.00-14.00 Mäealuse 2/1, 6. korrus

Kell 14.15-15.15 Mäealuse 2/2

Oled Sa kunagi helistanud hädaabinumbril 112, sattunud kokku politseinikuga, kes Su dokumente kontrollib, tahtnud minna Peipsi järvele kalastama, tellinud uut passi ja ID-kaarti või hoopis oma lapse sündi või elukoha muutust registreerinud? Kui jah, siis oled eneselegi teadmata puutunud kokku erinevate infosüsteemidega, mida SMIT arendab ja haldab. Meil on kokku enam kui 100 teenust, mille abil aitame koos päästjate, politseinike, piirivalvurite ja teiste oluliste inimestega tagada, et igaühel oleks Eestis hea ja turvaline elada. Tule külla ja räägime kõigest juba lähemalt!

PS! Vajalik kaasa võtta isikut tõendav dokument ning vastuvõtt ainult eesti keeles.

13. september

Kell 12.45-13.45 Mäealuse 2/1, UK Lounge

Pärast on huvilistele avatud ka Thorgate kontori uksed.

Kell 14.00-15.00 Teaduspargi 8

Väljakutsed ja kogemused rahvusvahelistel turgudel –versioon 3.0

Ektaco on peagi 30 aastat tegutsenud Soome-Eesti erakapitalil baseeruva ettevõttena. Me oleme toonud selle aja jooksul turule pidevalt uuenduslikke tooteid, elanud üle kolm majanduskriisi ning nüüd juba mõned aastad rinda pistnud uutel turgudel edukaks saamiseks oma kassasüsteemiga CompuCash. Alustasime Soomega, nüüd tegutseme mõned aastad ka Lätis ja Leedus, aga kõige edukam kogemus on meil selle aasta algusest Araabia Emiraatides. Meie tipptoode on kassasüsteem CompuCash, aga selle kõrvale on jõuliselt kasvamas tööaja planeerimise ning arvestuse toode CompuAccess.

Oleme valmis jagama oma kogemusi, nii edu kui ka väljakutseid, aga kindlasti ootame külastajatelt ka häid mõtteid edasiseks kasvuks.

14. september

Kell 13.00-14.00 Raja 15

Mektory on TTÜ Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus. Tuur on 1 h, mille käigus teeme 15 min tutvustuse Mektory missiooni ja tegevuste kohta ning 45 minutilise ringkäigu maja peal, kus näeb erinevate ettevõtete ja saatkondade ruume, laboreid ja demoruume ning saab mängida virtuaalreaalsuse mängu ja tutvuda TTÜ satelliidiprojektiga.

Kell 14.15-15.15 Akadeemia tee 21/5, 3. korrus

Teligent OÜ on NASDAQ-il noteeritud Ameerika geneeriliste ravimite tootja Teligent Inc tütarettevõte, mis tegutseb Eestis alates 2016. aastast. Ettevõtte peamisteks tegevusvaldkondadeks on geneeriliste ravimite arendamine Ameerika Ühendriikide turule ning tarneahela juhtimine Euroopa ja Põhja-Ameerika vahel. Eesti ettevõttes töötab 13 inimest, kellest 10 on otseselt seotud arendustööga.

Registreeruge ettevõtete külastustele tew2018.eventbrite.com. PS! Kuigi mõnel ettevõttel on kohad juba täitunud, siis tasub jälgida, sest kohad võivad vabaneda!

Rohkem informatsiooni Tehnopol Entertainment Week 2018 kohta leiad siit www.tehnopol.ee/tew2018

 

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid