Traditsiooniline rannavolleturniir tuleb taas!

Meie siin Tehnopolis ei kipu veel villaseid sokke jalga panema ja pimedat sügist ootama, seega otsustasime hoopis varbad liiva pista ja novembri alguses ühe korraliku traditsiooniline võrkpalliturniiri maha pidada!

Mängud toimuvad reedel, 5. novembril kell 15-18 Teras Beachi hõbedastel liivadel 26-kraadises soojas.

Kui Sulle praegu kontorilaua taga istudes meenub, kui mõnus on varbad liivas palli kõksida, siis lepi kolleegidega kokku ja registreerige oma võistkond siin: tehnopol.ee/events/tehnopoli-rannavolleturniir-2021

Osalema ootame kõiki meie linnaku ettevõtteid! Kiiresti reageerides jõuate isegi mõned soojendustrennid teha.

Mängitakse 4-liikmeliste võistkondadega, ent registreerida võib ka varumängijaid. Julgustame mängima tulema segameeskondades, sest nii on eriti lõbus.

Võrkpall on võrratu! (Kas teadsid, et see lööklause läks käibele kunagi aastakümneid tagasi Pärnu rannast tänu Kalev Kruusile?)

Hetkeolukorda arvestades ja valitsuse seatud ettekirjutustest lähtuvalt ei tahaks me muidugi, et lõbusal üritused nõmedaid tagajärgi oleks, seega minimeerime riski ja ootame mängima vaktsineeritud, läbipõdemist tõendavaid või negatiivse testitulemusega spordihuvilisi. Samuti kui enne võistlust peaksid ennast kehvasti tundma, siis lase platsile pigem entusiastlik varumängija ja jää seekord ise koju villasokke otsima.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega