fbpx

Trinidad Wisemani digiraamat: „Kuidas anda prototüübile tagasisidet?“

Ilmunud on Trinidad Wisemani esimene digiraamat, mis on kasulik lugemine kõigile, kes puutuvad kokku veebilehtede ja infosüsteemide loomisega.

Trinidad Wiseman loob veebilehti ja infosüsteeme, mis on sageli keskmisest keerukamad. Nende valmimise protsessis osaleb sageli suur hulk inimesi nii kliendi, lõppkasutaja kui süsteemi loojate poolelt, kellel kõigil on oma soovid, vajadused ja arvamus.

Kuidas panna kõiki osapooli rääkima, kuid samal ajal arutelu ohjata?

„Oma töös oleme näinud, et see ei ole sugugi lihtne. Selle digiraamatu olemegi loonud just selleks, et see aitaks iseseisvalt prototüüpi analüüsida ning asjalikku ja projekti edasiviivat tagasisidet anda. Et tellija koostöö disainerite, programmeerijate ja kasutajakogemuse spetsialistiga oleks sujuvam ning kliendi esindajad, tegelik lõppkasutaja ja süsteemi loojad saaksid protsessidest ühtmoodi aru,“ ütleb Trinidad Wisemani UX teenuste juht Hegle Sarapuu-Johanson.

Kui see praktiline juhend võiks sinu jaoks kasulik olla, siis saad endale kohe praegu digiraamatule “Prototüübile tagasiside andmise juhend” meiliaadressi vastu ligipääsu vormistada.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid