Tasuta suvehooaja avakontsert Teaduspargis Tehnopol juba sel kolmapäeval!

30. mail kell 18.00 toimub Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemilise Meeskoori (TAM) kontsert “Men from Next Door!”. Kontsert leiab aset Tehnopol Startup Inkubaatori fuajees (Mäealuse 2/1 I korrus) ning on tasuta kuulamiseks kõigile huvilistele.

Meeskoori juured pärinevad maalt Põhja-Euroopas, mis on kaetud metsadega ja ümbritsetud paestest kallastest. Nad tähistavad 100 aasta möödumist Eesti iseseisvumisest ja tahavad jagada laulurõõmu kuulajatega Eestis ja Skandinaavias. Meeskoor on peatselt minemas reisile Norra ja Islandile, Teaduspargi Tehnopol kontsert on ainulaadne võimalus kuulata reisil kavas olevaid lugusid.

Men from Next Door kontsertreis koosneb Norra, Islandi ja Eesti meeskoorimuusika koorekihist, sisaldades vaimustavaid teoseid meie naabritelt Põhja-Euroopas.

TAM on pühendunud parima meeskoorimuusika toomisele kuulajateni üle terve maailma. Nad on võrdselt kirglikud tutvustamaks Eesti heliloojaid, kes on andnud neile imelise muusika, mida nautida ja südamelähedaseks pidada.

Nad toovad teieni teoseid heliloojatelt Edvard Grieg, Þorkell Sigurbjörnsson, Ēriks Ešenvalds, Veljo Tormis ja Pärt Uusberg. Koori juhatab Peeter Perens ja Siim Selis.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega