Tule Baltimaade suurimasse teadusparki!

Tule oma ettevõttega Baltimaade suurimasse teadusparki, kus on olemas vajalikud tugiteenused ja toetav kogukond maailma vallutamiseks!

Tallinna Teaduspargis Tehnopol asuvad kontori-, labori- ja tootmispinnad pakuvad ettevõtetele suurepäraseid ja paindlikke tingimusi tegevuse alustamiseks Tallinna Tehnikaülikooli ja IT Kolledži vahetuses läheduses. Tehnopoli kinnisvara on arendatud kaasaegseid ja kvaliteetseid standardeid silmas pidades pakkudes klientidele kompleksseid kinnisvaralahendusi ning selle juurde kuuluvaid haldus- ja hooldusteenuseid. Tänaseks on Teaduspargi linnakus end sisse seadnud juba ligi 200 tehnoloogiapõhist ettevõtet, sealhulgas Skype Technologies, AS Cybernetica, Fujitsu, Teligent jpt.

Teaduspargi linnak on pidevas arengus, 2016 aastal renoveeriti täielikult legendaarne Küberneetika maja ning alustati uue ärihoone kompleksi Tehnopol 2KV ehitamisega, mis valmib 2017 aasta suve hakul. Samal ajal on investeeritud ka linnaku kõnniteede ja puhkelalade välja arendmisse, et soodustada tehnoloogiaettevõtete, teadlaste ja üliõpilaste sünergia tekkimist.

Vaata lähemalt ja esita oma soov aadressil https://www.tehnopol.ee/tuleteadusparki/ 

      

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid