Tule oma ettevõttega lahendama rahvusvahelisi väljakutseid!

Idufirmadel ja VKE-del on Urban Techi projekti raames avanenud suurepärane võimalus taotleda kuni 55 000 eurost rahastamist, mille eesmärgiks on innovaatiliste tehnoloogiliste lahenduste rahvusvaheline piloteerimine targa linna, rohe- ja tervisetehnoloogia valdkondades.

Urban Techi raames rahastatakse 55 000 euroga jätkusuutlikke ja innovaatilisi rohetehnoloogia, targa linna ning tervisetehnoloogia iduettevõtete ja VKE-de lahendusi ning antakse võimalus neid piloteerida koos rahvusvaheliste suurettevõtetega. Pilootprojektide otsene rahaline toetus on ligi 2 miljonit eurot ning üleeuroopaline taotluste vastuvõtt kestab 28. oktoobrini 2022.

Põnevaid väljakutseid koguti üle Euroopa ettevõtjatelt, kohalikelt omavalitsustelt, teadlastelt, poliitikakujundajatelt, teenuste arendajatelt ja IT-arendajatelt üle 300 väljakutse, millele praegu lahendusi otsitakse. Rahvusvahelised väljakutsed on lisatud Urban Techi virtuaalsesse väljakutsete nimekirja, kust on võimalik valida üks või mitu väljakutset ning esitada oma idee või lahendus. Aasta lõpus toimuvad rahvusvahelised häkatonid, millel osalemise kulud kantakse projekti rahadest ning mille põhjal valitakse 80 tiimi, kes kaasatakse mentor- ja kiirendiprogrammi ning kel on võimalus saada rahastust idee ja lahenduse edasiarendamiseks.

Orienteeruv ajakava:

  • Kuni 28. oktoobrini toimub lahenduste kogumine
  • Novembris kuulutatakse välja ettevõtted, kes pääsevad häkatonidele
  • Seejärel toimuvad rahvusvahelised häkatonid ja kuulutatakse välja 80 tiimi, kes saavad järgmise etapi rahastuse

Tutvu väljakutsetega siin! Täiendava info saamiseks kirjuta kristiina.libe@tehnopol.ee.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega