Tule World Usability Day Estonia 2020 kasutatavuse teemalisele konverentsile

23.11 – 27.11.2020 toimub 12. korda Baltikumi üks suurimaid kasutatavuse teemalisi konverentse.

Terve nädala jooksul saab ammutada inspiratsiooni ja õppida, kuulates 10-ne oma ala eksperdi esitlusi ning osaledes praktilistes töötubades. Sel aastal toimub konverents interneti vahendusel läbi Elisa Stage`i ja pileteid saab soetada meie hea koostööpartneri Fienta vahendusel. Kõigile pileti ostnutele saadame e-maili lisainfo ja vastava lingiga.

Selle aasta ametlikuks teemaks on AI+HCI ehk Artificial Intelligence in Human-Computer Interaction, millest teeb ettekande disainiteadlane Joanna Agata Rutowska. Veel tulevad konverentsil esitlusele UX kirjutamine ja selle parimad praktikad, tuuakse näpunäiteid psühholoogiliste taktikate oskuslikust kasutamisest, käsitletakse disainisprintide ja telefoniteavituste teemasid. Trinidad Wisemani kaasasutaja ning teenusedisaini valdkonna juht Hegle Sarapuu-Johanson räägib kasutusvigadest ning nende vähendamise jälgimisest veebikasutuse statistika abil.

Tänavu pakume uudisena tiimipileti soetamise võimalust, et vaadata esitlusi suurelt ekraanilt kogu tiimi või sõpruskonnaga. Arvestame ka avaliku terviseolukorraga ning vajadusel (nt kontori sulgemise korral) vahetame tiimipileti 8 üksikpileti vastu.

“Sarnaselt paljudele teistele sündmustele, oleme ka meie sel aastal kolinud internetti ning hoolitseme selle eest, et online konverents oma mitmekülgse teemavaliku ja esinejatega pakuks kõigile midagi uut, huvitavat ja kasulikku”, sõnab Trinidad Wisemani UX-arhitekti ja konverentsi korraldaja Liina Martõnjak.

Workshopide ja live esitluste piletid on sel aastal väga sõbraliku hinnaga.

Konverentsi kava ja esinejatega saab tutvuda WUD 2020  lehel.

Pileteid saab soetada siit

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid