Tutvu inkubaatori 4. kohordi iduettevõtetega!

Tehnopol Startup Inkubaatoris on alustanud uus lend vingeid iduettevõtteid, kes kasvavad järgneva kuue kuu jooksul valmis, et minna turgu vallutama. Sellel põneval perioodil läbitakse pühendunud võtmementori käe kõrval iduettevõtetega praktiline koolitussari ning võimaldatakse töötada nüüdisaegses avatud kontoris. Programmi võimestavad lisaks veel harivad lisaüritused ja koolitused, kogukondlik tugi ja kontaktvõrgustik.

Startup Inkubaatori 4. lennu iduettevõtted:

 • Fastap – Fastapi eesmärk on muuta kontaktivahetamine efektiivsemaks, mugavamaks ja loodussäästlikumaks. Tuues traditsioonilistele visiitkaartide asemele NFC põhised lahendused ja rakenduse, mis võimaldab luua endale digitaalse visiitkaardi ja jagada seda vaid ühe puudutusega teise inimese telefonil.
 • Tikker – Tikker on piletivahenduse platvorm, kus kasutaja saab müüa enda pileteid üritustele kuhu ta ise minna ei saa või osta pileteid kohe algavatele üritustele.
 • Bide – Bide on innovatiivseim trükiste tellimise keskkond, mis viib kokku trükise tellija ja trükikoja. Näeme enda missioonina ühendada kliendid üle Euroopa kvaliteetsete trükikodadega ning olla liider kliendi kasutajamugavuses trükiste tellimisel. Meie visioon on olla Euroopa keskne trükiste tellimise platvorm ning pakkuda kliendile täislahendust – disain, trükkimine, transport.
 • HomeGourmet – HomeGourmet on platvorm, mis viib kokku parimad kodukokad ja toidunautlejad. HomeGourmet keskkonnas avaneb tõeline kodukokanduse paradiis kõigi jaoks – avastame seda maailma mugavamalt ja innovaatilisemalt kui kunagi varem.
 • FixmyTruck – Fixmytruck on rasketehnika remonditööde platvorm mis aitab leida kiirelt sobiva töökoja, ning küsida pakkumisi mille seast saab valida sobivaima kas hinna, asukoha või järjekorra pikkuse alusel.
 • Skillus – Skillus on reaalajas töötav mobiiliturg, mis sobitab sõltumatuid teenusepakkujaid kohaliku nõudlusega. Platvorm võimaldab kasutajatel kiiresti ja vaevata kvalifitseeritud abi leida või lisatulu saada. Kõik teenused ühe katuse all: õpetamine/juhendamine, tervis ja ilu, fotograafia, kodu parandamine (puhastamine, remont, paigaldamine), ehitamine, kolimine, autoremont ja palju muud.
 • Apogee Playground – Apogee on maailma esimene mänguväljaku rakendus, mis on mõeldud kõigile. Apogee sobib erinevate huvidega inimestele, pakkudes kiiret, kvaliteetset ja turvalist võimalust kogeda teiste inimeste poolt pakutavaid elamusi. Samuti annab superrakendus võimaluse teenida raha. Vaadake, kuidas Apogee töötab: https://youtu.be/FQoM2ANOusc
 • Polite – Polite arendab kaasaegset kindlustustehnoloogiat aitamaks kindlustusseltsidel hinnata kindlustatud isiku käitumuslikku riski reaalajas tõeliselt personaalsete kindlustuspakkumiste ja teenuste jaoks.
 • Droop – DROOP on platvorm, mis koondab üksikisikud üheks suureks ostujõuks, andes seeläbi võimaluse tarbijal dikteerida hind, millega ta toodet soovib osta. Mida rohkem on tootel ostjaid, seda madalamaks muutub hind. Samuti on tarbijatel endil võimalus valida, milliseid tooteid nad tulevikus osta tahavad. Tootja / tarnija jaoks pakub DROOP võimalust väga madalate investeeringute ja riskidega müüa suurel hulgal tooteid kvaliteetsele sihtrühmale, sealjuures ei pea tarnija ise tegelema ka klienditeenindusega.
 • Redlitec – Redlitec arendab valgusstimulatsiooni seadmeid inimvõimekuse piiride nihutamiseks.
 • SolIntel – Solintel OÜ on Eesti ettevõtte, mis arendab autonoomseid ja hübriid päikeseenergial töötavaid tarku Smart City platvormil toimivaid tänavavalgusteid.
 • Motiveer – Motiveer on sinu tööalase enesearengu tööriist. Lihtne ja kiire viis võtta oma tööalane eneseareng enda kontrolli alla ja leida just sinule parimad arenguvõimalused. Me aitame sul näha sinu tugevusi ja anname soovitusi milliseid oskuseid sa võiksid edasi arendada, et tuua endas parim esile.
 • Fairmus – rahvusvaheline muusika voogesituse platvorm.

Rohkem infot Startup Inkubaatori kohta leiad siit!

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid