Üleskutse! Konkurss “Eesti Parimad Ettevõtted 2017” ootab osalema

Hea koostööpartner!

Kas oled möödunud majandusaastale tagasi vaadates mõelnud, et Sinu vastutusalas olevad ettevõtted olid eriti tublid? Oldi väärilised vastased konkurentidele, kasvati jõudsalt, tuldi ehk turule silmapaistva tootega või suunduti uutele eksporditurgudele? On ettevõtteid, mis on oma piirkonna inimestele olulised tööandjad ja kohaliku elu tugitalad? Mõne ettevõtte uus lahendus lihtsustab klientide elu või on muutnud igapäevase tööprotsessi mugavamaks, tõhusamaks? Või tehti hoopis mastaapseid välisinvesteeringuid Eesti ettevõtluse arendamiseks?

Kui üks neist küsimustest kõlab tuttavalt, kutsume Sind vaatama ringi ettevõtete seas, mis võiks osaleda tänavusel Eesti suurimal ettevõtluskonkursil. Ettevõtluse Arendamise sihtasutus (EAS) ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoda kutsuvad osa võtma konkursist Eest Parimad Ettevõtted 2017, millega tunnustame silmapaistvaid, konkurentsivõimelisi ja edumeelseid Eestis tegutsevaid ettevõtteid.

 

Ettevõtluskonkurss liidab endas kaks osa:

Ettevõtluse Auhind 2017 

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse eestvedamisel toimub tänavune konkurss 17. korda. Ettevõtluse Auhinna konkurss on riigi kõrgeim tunnustus silmapaistvatele ja edumeelsetele ettevõtetele. Ajalugu on näidanud, et avalik tunnustus ja tähelepanu on avanud ettevõtetele uusi uksi – see on selge signaal konkursi mõjust ja olulisusest.

  1. aasta konkursil selgitatakse välja silmapaistvamad ettevõtted viies kategoorias:
  • Aasta Eksportöör
  • Aasta Uuendaja
  • Aasta Välisinvestor
  • Aasta Piirkonna Ettevõte
  • Aasta Vastutustundlik Ettevõte

Koostöös valdkonna asjatundjatega, kes hindavad nii ettevõtte majandusnäitajaid kui väärtuseid ja panust ühiskonda, valitakse igas kategoorias välja kolm kõige märkimisväärsemat ettevõtet ehk auhinna nominenti. Seejärel valib esinduslik žürii nominentide seast välja iga kategooria võitja.

Kandideeri aadressil http://www.eas.ee/ettevotluseauhind/

Eesti Ettevõtete Konkurentsivõime Edetabel 2017

Eesti Kaubandus-Tööstuskoja poolt 2003. aastal algatatud Eesti Ettevõtete Konkurentsivõime Edetabel 2017 raames koostatakse ettevõtete üldine konkurentsivõime paremusjärjestus vastavalt ettevõtte suurusele. Valime välja konkurentsivõimelisima suurettevõtte, väike- ja keskettevõtte ning mikroettevõtte.

Eraldi koostatakse edetabelid tegevusvaldkonniti järgmistes valdkondades: jaekaubandus, hulgikaubandus, tööstus ja energeetika, toiduainetööstus, ehitus, side/kommunikatsioon/IT-teenused, transport ja logistika, turism, finantsvahendus, kinnisvara ja teenindus.

Ei ole oluline, kui suur või väike on teie ettevõtte või millises valdkonnas tegutsete, ootame kandideerima kõiki Eesti ettevõtteid!

Kandideeri aadressil http://www.ettevotluskonkurss.ee/2017

 

Konkursitele kandideerimine on avatud 30. juunini 2017.

 

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega