Unikaalne veebiarendustööriist hoiab kokku kuni 80% arendusajast

Kogenud arendajad lõid veebiarendustööriista, mis võimaldab kasutajatel luua keerukamaid veebilehti koguni 80% kiiremini.

„Kõik sai alguse sellest, et nägime oma veebiarendusettevõttes, kui palju aega kulub keerukamate veebilehtede programmeerimisele ning hakkasime otsima lahendust, kuidas ajakulu vähendada. Kuna sobivat lahendust Django jaoks ei olnud, siis otsustasime selle ise luua,“ selgitas tarkvaraarendusettevõtte Negative Space juht Viktor Rudakov.

Rudakovi sõnul kasutab Negative Space loodud koodigeneraatorit oma igapäevases töös ning selle toel on ettevõte kasvanud palju suuremaks, kuna sama ajaga suudetakse nüüd ära teha rohkem tööd. Näiteks töö, mille peale kulus varem terve nädal, on võimalik nüüd ära teha ühe päevaga.

Nüüd kutsuvadki arendajad ka teisi uut ja kasulikku tööriista katsetama, et saada tagasisidet ning muuta koodigeneraator koos kasutajatega veelgi paremaks. „Tegelikult on võimalik koodi kirjutamiseks leida mitmeid erinevaid generaatoreid, kuid ükski olemasolevatest ei suuda genereerida korralikku ning hästi loetavat tervikkoodi. Meie oma suudab,“ selgitab Rudakov.

Kõik huvilised saavad uut kasulikku töövahendit proovida: https://genius-project.io

Tehnopol Startup Inkubaatori juhi Martin Goroško sõnul tagab startup ettevõtete rahvusvahelise läbilöögi toode, mida on võimalik sarnaselt müüa kõikidel turgudel. „Negative Space oli tüüpiline tarkvaraarenduse allhanget tegev agentuur, nagu tuhanded teised Eestis ja nende toode kasvas välja tarkvaraarendajate initsiatiivist, kes tahtsid oma tööd lihtsamaks teha. Peagi selgus, et sarnane mure on ka teistel tarkvaraarendajatel ja toode oligi sündinud. Startup Inkubaatoris tahamegi töötada selliste toodetega, mida on võimalik brändida ja turustada globaalselt,“ rääkis Goroško.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega