Tule otsime koos digilahendusi migreeniteemalisel häkatonil “Migraine Innovation Challenge & Hack”

Migraine Innovation Challenge konkursiga soovime leida migreeniga elavaid inimesi ja nendega töötavaid meedikuid toetavaid digilahendusi. Konkursi algataja on Eesti Peavalu Selts, korraldaja Eesti tervisetehnoloogia klaster ja toetaja Novartis.

Kutsume üles tehnoloogia arendajaid, iduettevõtjaid, disainereid jt oma valdkonna professionaale, aga ka tudengeid ja teadlasi. Tule ja pane ennast proovile tervishoiu päris probleeme lahendades! Samuti julgustame konkursist osa võtma migreeni suurimaid asjatundjaid: migreeniga elavaid inimesi ja tervishoiupraktikuid. Soovime, et lahendusi ei arendataks mitte teie jaoks, vaid koos teiega!

Konkursil osaleda saad kahel viisil:

  • esitades konkursile oma lahenduse (ja tiimi),
  • registreerudes häkatonile eesmärgiga seal mõne arendusmeeskonnaga liituda, mentori rolli täita või lihtsalt toimuvat uudistama tulla.

Nii ideede esitamise kui ka häkatonile registreerumise tähtaeg on 27. november 2018. Registreeru häkatonile siin.

Teretulnud on lahendusideed nii Eestist kui ka laiast maailmast; nii Eesti kontekstis uudsed kui ka suuremas pildis revolutsioonilised; nii ideefaasis olevad kui ka juba valmislahendused huviga Eesti turule tulla.

Konkurss tipneb häkatoniga, mis toimub 30. novembrist 2. detsembrini 2018 Tallinnas. Häkatonil on unikaalne võimalus vaid ühe pika nädalavahetusega jõuda ideest esmase lahenduseni (MVP), luua lahendust koos mentorite ja „probleemi omanikega“ ning esitleda seda olulistele tervishoiu turuosalistele.

Ootame, et konkursi tulemusena kerkib esile 2-3 väärt lahendust, mille edasisele arendamisele ja turule jõudmisele tasub konkursi korraldajatel õlg alla panna ning mille rakenduspotentsiaal ei ole piiratud Eestiga.

Loe üritusest ja registreeru häkatonile ürituse kodulehel siin.

(Pilt: Andrew Bannecker)

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid