UX Challenge’i võitjad on selgunud

Eelmise nädala lõpul toimus kolmepäevane UX Challenge’i disainsprint, mille käigus parandasid disainimaailma tulevikutegijad erinevate ettevõtete digitoodete kasutajamugavust. Pingelise hoogtöö käigus suutsid kõige parema tulemuse saavutada järgmised kolm tiimi:

  1. koht – tiim My Spotit, kes töötas broneerimisplatvormiga B2B koosolekuruumide ja tööruumide jaoks. 
  2. koht – tiim BOM, kes arendas materjaliandmikku, ammendavat nimekirja kõikidest toormaterjalidest, osadest, allosadest, muudest komponentidest ja nende kogustest, mida on vaja toote tootmiseks. 
  3. koht – tiim Iris töötas lihtsasti kasutatava haloteraapia seaddmega kodukasutuseks.

Parimaid tiime premeeriti pääsmega Kuldmuna gaalale ning tipptasemel UX disainiagentuuri tuuriga.

Tehnopoli innovatsioonijuhi ja UX Challenge’i peakorraldaja Kadi Villersi sõnul võib üritusega äärmiselt rahule jääda. “Üdini positiivset tagasisidet ja kõrgendatud emotsioone laekus nii mentoritelt, ettevõtete esindajatelt kui ka osalejatelt. Nii mind kui ettevõtteid üllatas, kui palju suutsid tiimid lühikese ajaga ära teha -– mitmed neist tegid isegi rohkem, kui esmane lähteülesanne eeldas. Sisulise poole pealt märkisid mitmed osapooled, et praktilises võtmes UX- ja disainiteemalisi projekte ning üritusi on meie ettevõtlusmaastikule kindlasti juurde vaja. Tehnopol võtab sõna sabast kinni ja seab selle enda tegevusplaanidesse,” sõnas Villers. Tema sõnul sai palju kiitust ka ürituse sujuv korraldus ning tehnilised lahendused, mispärast saab ta korraldajana ürituse üle ainult rõõmu tunda.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega