Vaata, millega tegeles Tehnopol sTARTUp Day festivalil

Möödunud nädalal külastas Teaduspargi Tehnopol meeskond ärifestivali sTARTUp Day Tartus, mis möödus Tehnopoli meeskonna jaoks igati meeleolukalt. Tehnopol oli eestvedajaks kahele üritusele, mis andsid võimaluse tutvuda startuppide lennukate ideedega rohetehnoloogia valdkonnast ning potentsiaalsete uute Tehnopol Startup Inkubaatori klientidega.

GreenTech Pitching Contest võistlusel osales 8 startuppi, nende seas näiteks Bercman Technologies, Wastefox, #Suckõrs, Lumebot ja Unsinkable Robotics. Žürii valis aga võitjaks Local Offset, kellega saab kohtuda ärikonverentside lipulaeval Latitude59 Tallinnas!

Tehnopol Startup Inkubaator otsis Tartust startuppe, kes võiksid oma toodet või teenust arendada Tehnopoli inkubatsiooniprogrammi abil. Selleks korraldasime vastuvõtupaneeli, kus kuulati 10 skaleeritavat ideed, kelle seast roheline tuli anti startuppidele nagu Woola, Romb, DriveX, CogniSpot ja HeroVet. Kõige märkimisväärsema pitchi esitas DriveX, kes sai auhinnaks Latitude59 pääsmed. Mitmed paneelis esitatud ideed on osa NOCCA arenduslaagrist, kus Eesti, Soome ja Läti edumeelsed noored saavavad professionaalsete mentorite toel oma äriideid arendada ning rahvusvahelist kogemust saada. Loe NOCCA ja Tehnopoli koostööst lähemalt siit.

Meil on väga hea meel, et saime lisaks ürituste korraldamisele tutvuda ka kõigi teiste startup-meelsete inimestega konverentsil. Tehnopol Startup Inkubaator oli väljas ettevõtete demoalal ning Tehnopoli turundusmeeskond intervjueeris konverentsil osalejaid väga põletavatel küsimustel.

Me kõik oleme kuulnud laulu “all you need is love“, kus selgub, et kõik, mida eluks vajame, on armastus. Tehnopol Startup Inkubaatori projektijuht Elis Tootsman haaras pillirookõrrest tehtud mikrofoni ning uuris sTARTUp Day osalejatelt, mida nemad kõige enam vajavad. Vaata videost!

Lisaks sellele tahtsime teada saada, mis sütitab startuppe, kes niivõrd väheste vahenditega ajavad suuri maailmaasju? Vastuseid sellele küsimusele kogus Startup Inkubaatori kogukonnajuht Triin Ilves.

Vaata ka pilte festivalilt SIIT.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid