VAATA VIDEOT: Tehnopol Entertainment Week 2017

02.10.2017

Tehnopol Entertainment Week 2017 pakkus nädalajagu põnevaid, harivaid ja lõbusaid sündmusi ning tõi kokku sadu huvilisi nii Tehnopol linnaku asunike seast kui ka väljastpoolt.

Meelelahutuslikku nädalat alustasime aktiivselt – toimus Nike+ Run Club jooksutreening, pinksiturniir ja ülipopulaatseks saanud Tehnopoli võrkpallivõistlus. Tehnopol volle 2017 rändkarika viis koju Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium!

  

Kõik huvilised said tutvuda Teaduspargis Tehnopol tegutsevate innovaatiliste ja väljapaistvate ettevõtetega nagu KBFI, Metrosert, Teligent, IMECC, Trinidad Consulting, Fujitsu, Ektco ja Skype, ning külastada TTÜ innovatsioonikeskust Mektory.  

  

Prototroni filmiõhtul sai näha silmiavavat dokumentaalfilmi digiajastu levikust „The Human Face of Big Data“ ning Startup Inkubaatori Networking Night’il kuulda tarkuseterasid rahvusvaheliselt kogenud ettevõtja ja turundaja Andrea Bronzini käest!

  

Tehnopol Entertainment Week’i lõpetas suurejooneline Prototroni 5. sünnipäev ja tehnoloogiapidu üliandekate muusikute Púr Múdd’i ja DJ Eeva Esse ja Madis Kimmeliga!

  

TEW korraldajad tänavad kõiki linnaku ettevõtteid ja teisi osalisi, kes nädala sündmuste korraldamisele kaasa aitasid! Aitäh kõigile osalejatele ja kohtume taas uuel aastal! 

Tehnopol Entertainment Week 2017 fotogalerii üleval Facebookis ürituste kaupa: Sportmängud , Filmiõhtu: The Human Face of Big Data, Startup Incubator Networking Night ja Prototroni sünnipäev & TEW Party 

(Pildid ja video: Vladislava Snurnikova Photography)