Veebid Korda häkaton pakkus võimalust parimate arendajate toel ettevõtte veebilehte atraktiivsemaks muuta

Veebimajutus.ee ja Teaduspark Tehnopol korraldasid juba teist korda Veebid Korda häkatoni, mille käigus muudeti lihtsamaks ja atraktiivsemaks 9 ettevõtte kodulehed.

„Väga hea on näha, mida suudavad kokkutulnud ettevõtted üksteise aitamiseks teha vaid ühe tööpäeva jooksul. Eelmisest Tehnopoli “Veebid korda” häkatonist sündis päris mitu reaalset kliendisuhet ning seeläbi on eesmärk – viia ettevõtja veebimaailma eksperdiga tulemuslikult kokku – täitunud. Eriti hea meel on mul selle üle, et oleme juba kahel korral saanud just Tehnopoli ettevõtteid aidata. Sealne ettevõtlust soodustav ja arendav keskkond sobib ideaalselt kokku Veebimajutuse sooviga olla ettevõtetele veebimaailma majakas – nii nagu Tehnopol seda täna oma liikmetele ettevõtluses on,“ ütles Veebimajutus.ee partnerihaldur Tõnis Bramanis.

Teaduspargi Tehnopol äriteenuste juhi Anu Puusaagi sõnul peitub intensiivse arenduspäeva mõte selles, et Eesti parimad spetsialistid saaksid spetsiifilistes valdkondades aidata ettevõtteid, mille veebilehti saaks lihtsate vahenditega teha oluliselt paremaks. „Veebimajutus.ee suutis kokku tuua väga tööka seltskonna ning ka ettevõtete tagasiside kinnitab, et sellist üritust on väga vaja,“ lisas Puusaag.

Trinidad Wiseman aitas 1Kindlustusmaakleril teha ettevõtte veebilehte lihtsamini navigeeritavaks ja tagada, et info oleks lihtsamini leitav. Samuti tegeleti ettevõtte kodulehe mobiiliversiooniga, kuhu lisati lühike väärtuspakkumine klientidele.

Web Systems töötas koos Meravitaga aidates parendada nende e-poodi ja veebilehte. Tänane leht võiks olla kiirem ja probleeme oli ka kontaktikaardiga. Tegemist on keeruka süsteemiga, millel on palju erinevaid kasutajagruppe ning palju ettevõttesiseseid kasutajaid. Lisaks on süsteem liidestatud erinevate kolmandate osapoolte tarkvaradega. Web Systems aitas kaardistada erinevate kasutajate teekonnad, mille käigus selgus, et osasid funktsioone ei kasuta täna keegi. Täna asub ettevõtte veebilehe server välisriigis ja kodumaiste klientide kiiremaks teenindamiseks testime seda nüüd Veebimajutus.ee serveris.

Trinidad Wiseman aitas Feelingstreamil tegeleda ettevõtte väärtuspakkumise parendamise ja kliendile arusaadavaks tegemisega.

gotoAndPlay analüüsis koos Wepsiga veaparanduste tegemist, et muuta Wepsi platvorm töökindlamaks ja kasutajasõbralikumaks.

Veebidoktor aitas Eestimaa Ehitusel analüüsida märksõnu, mida tuleks SEO parendamiseks kasutada. Samuti tegeleti välimise kodulehe optimeerimisega ja tehti veebilehele uus wireframe.

Bit Finer tegi Triumf Healthi veebilehe uuele lahendusele samuti kliendiga tihedas koostöös uue wireframe.

Velvet parendas Selfdiagnostics´i e-poodi, et see oleks kasutajasõbralikum. Tulevikus plaanitakse koostöös arendada ettevõttele uus funktsionaalne veebileht.

Elkdata töötas koos DC Management´iga nende ärimudeli ja väärtuspakkumisega, et veebileht peegeldaks seda senisest paremini.  Ühtlasi vahetati välja kasutusel olnud veebiplatvorm.

Cloud.ee’l aitasid Elkdata ja Trinidad Wiseman täpsustada uue toote ja selle brändi jaoks loodava kodulehe lähteülesannet.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid