Aitame „Veebid korda“ häkatonil Eesti organisatsioonide kodulehed korda teha

Koduleht on justkui uks ettevõtte juurde, aga sageli ei ole seda mugav kasutada ja tulija läheb ära. Juba sellel reedel korraldab Veebimajutus.ee koos Teaduspargiga Tehnopol „Veebid korda“ häkatoni, mis toob kokku Eesti ägedamad disaini ja IT firmad, et aidata üheksal organisatsioonil oma veebe korrastada.

Veebimajutuse partnerihalduri Tõnis Bramanise sõnul sai “Veebid korda” alguse soovist aidata klientide veebilehti kaasajastada ning seeläbi tõsta nende omanike jaoks veebilehe kasutegurit. „Lisaks soovib “Veebid korda,” nagu ka Veebimajutuse blogi, tõsta ettevõtjate teadlikkust veebilehtede kasutusmugavusest, turundusest ja e-kaubandusest. Siin tuleb väga olulise rollina sisse meie partnerprogramm, mis kaasab eelnevasse ekspert-teadmised ning ka oskused kõik vajalik ellu viia. Häkaton võimaldab meie partnerite abil mõned mured ühe päevakuga lahendada ning loodetavasti saavad tiimid ka pärast üritust koostööd jätkata,“ selgitas Bramanis.

Teaduspargi Tehnopol äriarenduse osakonna juhi Anu Puusaagi sõnul võib tunduda, et kuna Eesti on mitmete e-teenustega Euroopas liidripositsioonil, siis lihtsamate it-lahendustega on kõikidel ammugi kõik hästi. „Sageli see nii siiski ei ole ning näeme üsna sageli veebilehti, mis kasutajat ei kõneta, on ebamugavad või lausa „katki.“ Et olukorda parandada otsustasime koos Veebimajutusega käed külge lahenduse kasuks,“ lisas Puusaag.  

16. märtsil koondavad Velvet, Trinidad Wiseman, WebSystems, Voolar Agency, Thorgate, Sahradyan, Eurocsim, ja BitFiner oma jõud, et aidata Põhja-Eesti Regionaalhaiglal, Ida-Tallinna Keskhaiglal, Cityntelil ja veel 6 organisatsioonil oma kodulehti kasutajasõbralikumaks muuta.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid