Vera Zemscova: kui teised jõid uue aasta terviseks šampust, töötasime meie kodulehe kallal

Nädal tagasi sai Prototroni hiljutine voor eduka lõpu. Teekond läbi Prototroni programmi pole aga sugugi mitte kõige lihtsamate killast, mistõttu uurisime ZenFloweri esindaja Vera Zemscovalt, kuidas nende jaoks kogu periood möödus. Zenfloweri platvorm võimaldab tähtpäevi paremini meeles hoida ning tellida hõlpsasti lillebukette inimestele, kellest enim hoolid.

Vera Zemscova:

Oktoobris korraldasid Prototron ja Tehnopol Narvas ürituse “Ideest startupini 3 päevaga”, tänu millele saime oma idee teostada. Usun, et just sellepärast pääsesime ka Prototroni programmi. Seal saime mitte ainult palju teadmisi, vaid astusime juba idufirma loomise jaoks väga olulisi samme. Kõigest kolme nädalaga lõime veebilehekülje, investorite jaoks tutvustuse, viisime läbi turu-uuringuid ja mis kõige tähtsam – ühisrahastuskampaania!

Sõbrad ja isegi võõrad inimesed uskusid meie ideed ja toetasid seda. Tänu neile võitsime meistritiitli ning nüüd on meil raha, tellimusi ja, mis kõige tähtsam, teiste inimeste usk oma projekti! Töö oli intensiivne, õppejõud lahedad ning mentorid tugevad.

Ausalt öeldes polnud see teekond lihtne. Programmi ülesandeid täites ja oma ideed aina täiendades sai unetunde kirja vähe. Siis kui kõik teised jõid uue aasta terviseks šampust, töötasime meie oma kodulehe kallal. Olime üpris murelikud ega teadnud, kes saab võitjaks. Seepärast oli meie jaoks suur au võita Prototroni ühisrahastuse edetabelis esikoht projekti niivõrd varajases etapis.

Loe lähemalt Prototroni kohta siit.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega