Viis Eesti tiimi alustas Womenture programmis

Viis Eesti tiimi alustas Womenture programmis

Womenture programmis alustas 20 tiimi üle Euroopa. Womenture ühendab ja võimestab naisasutajaid läbi koolituste, sündmuste ja mentorkohtumiste ning programmi peamiseks eesmärgiks on julgustada naisi ettevõtlusega tegelema. 

Programmi kandideerimiseks saadeti 247 avaldust 39-st erinevast riigist. Programmi valiti välja 20 tiimi ja võime uhkusega tõdeda, et nende hulgas on viis väga ägedat naisasutajate tiimi Eestist.  

Jaanuari lõpus toimus veebi teel programmi kick-off kohtumine ning järgneva kahe kuu jooksul osaletakse erinevatel veebikoolitustel, mis hõlmavad endas teemasid, nagu idee valideerimine, tootearendus, ärimudel, turundus ja müük. Lisaks kohtuvad tiimid mentoritega, kes annavad äriidee edasiviimiseks nõu ja tuge.  

Womenture programmi on kaasatud ka kogenud naisettevõtjad üle Euroopa, kes jagavad oma väärtuslikke kogemusi ja lugusid, pakkudes seeläbi toetust alustavatele ettevõtjatele. Eestist on kaasatud Kaie Kaas (KIUD looja ja CEO), Natalja Napsep (Bidrento kaasasutaja), Merlin Seeman (Symmetrista looja ning advokaadibüroo Hedman vandeadvokaat ja juhtivpartner) ja Katerina Chantzi (Lysistrate ja BinFree asutaja). 

Saamegi tuttavaks, milliseid põnevaid lahendusi programmis osalevad Eesti tiimid pakuvad. 

Isu on tellimusteenus, mis pakub kohalikku päritolu ja toitumisspetsialistide poolt välja valitud, toitainerikkaid ja kasvu toetavaid toite imikutele ja väikelastele. Vanemad saavad valida erinevate toitumiskavade vahel ning väljavalitud toidud tarnitakse külmutatud kujul iganädalaselt tellimuste alusel otse koduukse taha. 

Moutaineering eesmärgiks on arendada platvorm, mis viib kokku mägironijad üle maailma. Platvorm võimaldab mägironijatel turvaliselt reaalajas ühendust võtta ning hõlbustab teenusepakkujate avastamist, aidates agentuuridel ja iseseisvatel giididel suurendada oma nähtavust ja laiendada oma teenuseid. 

Rotazion on uuenduslik rentimisplatvorm isiklikele ja majapidamises asuvatele esemetele. See võimaldab omanikel teenida raha rentides välja asju, mis parasjagu kasutusel pole. Rentnikel on juurdepääs erinevatele esemetele taskukohase hinnaga. Platvorm soodustab jätkusuutlikkust ja vähendab jäätmeteket. Ideaalne ajutiste vajaduste katmiseks ja uute hobide proovimiseks. 

HIIS loojatel on idee luua kvaliteetseid energiageele, mis aitavad kaasa sportlaste sooritustele ning on meeldiva maitse ja struktuuriga.  

JobBuddy on rakendus, mis võimaldab inimestel teada saada, millised ettevõtted neile nende endi oskuste, elustiili ja ootuste põhjal sobivad. Samal ajal saavad ettevõtted näha, kes on inimesed, kes neile kõige paremini sobivad.  

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega