5 uut startuppi asuvad inkubaatoris oma lahendusi arendama

Tehnopol Startup Inkubaatoriga on lähiajal liitunud 5 uut startuppi, kes on asunud inkubaatori tiimi ja mentorite toel enda tooteid ja teenuseid arendama ja testima. Saame nende ettevõtetega tuttavaks:

Tööstusmasinad töötavad ööpäevaringselt ja need on täidetud oluliste komponentidega nagu laagrid. INWAY süsteem on monitoorimislahendus, mis annab laagri tervisele üldhinnangu, et tehnik saaks õigel ajal teha masina hoolduse.

Lokimo on platvorm, mis võimaldab turistidel üle kogu maailma tutvuda nende sihtkohaga läbi digitaalsete tuuride. Rakendus on saadaval nii iOSile kui ka Androidile.

Iga päev jäävad miljonid inimesed ilma võimalusest osaleda kvaliteetsetes rühmatreeningutes oma kodukoha lähedal, seda eriti just väljaspool suurlinnu. Hopa Fit pakub võimalust treenida meie poolt koolitatud instruktorite käe all just oma kodukandis. Arendame platvormi, kus viime kokku Hopa instrukorid ja hopatajad ning pakume mängustatud trennide, toitumise ja harjumuste programmi. Platvorm võimaldab ka hopatajal end mugavalt trenni broneerida, trenni eest tasuda ja vajadusel trenn tühistada.

Pagerr aitab säästa loodust tänu spetsiaalsele trükiste optimeerimise viisile, mis muudab kasutamata jäänud trükipotensiaali uuteks klientideks. Iga päev visatakse ainuüksi Eesti trükikodades ära umbes 50 tonni paberit ehk keskmiselt 7% kogu trükitoodangust, sest õigel ajal ei olnud trükiplaadile midagi trükkida. Pagerr saab klientidele pakkuda kuni 4 korda odavamat hinda, sest ära kasutatakse muidu raisku minev paber ning tellimisprotsess on läbi veebilehe lihtne ja kiire. Kasu saavad ka trükikojad, kuna läbi antud tehnoloogia saavad nad teenida 20 korda rohkem raha üle jäänud paberi eest võrreldes sellega, kui paber müüakse kokkuostjale. Pagerri tiimijuht Rudolf-Gustav Hanni omab 8 aastat kogemust kirjastuse juhtimisel. Tiimis on ka trükiekspert, Eesti edukamates start-upides töötanud arendaja kui ka suurepärane müügi-ja turundustiim.

MyGames parandab tenniseväljakute täituvust ja loob rohkem võimalusi tennise harrastamiseks.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid