Aufort tõi turule digikulla ja annab uutele liitujatele ära miljoni euro väärtuses kulda

Illustreeriv pilt kullast

Aufort on turule toonud digitaalse investeerimiskulla AufortGold, olles seeläbi esimene ettevõte maailmas, kes digitaalse kulla ostmise, müümise ja välja võtmise mugavasse e-poe formaati pannud on. Sellise olulise verstaposti puhul annavad nad inimestele ära 1 000 000 euro väärtuses kulda, teatas ettevõte.

Meil on tõsiselt hea meel Auforti viimast saavutust jagada, kuna Aufort sai oma tiivad just nimelt Tehnopol Startup Inkubaatori eelmise aasta hoogsas kasvuprogrammis ja on sellest ajast alates aina kasvanud!

AufortGoldi investeerimiskulla e-poe lahendus põhineb detsentraliseeritud andmebaasi tehnoloogial, mis sarnaneb olemuselt plokiahela tehnoloogiaga ning annab ettevõttele lisavõimalusi uute teenuste ja toodete sidumiseks. Kulda hoiustatakse kliendi nimel turvalistes varahoidlates Eestis ja Austrias ning seda saab soovi korral müüa tagasi hetkel kehtiva kulla maailmaturu hinnaga või võtta välja meelepärase kuldplaadina.

„Innovatiivsed digilahendused annavad kullale üha uusi kasutusvõimalusi, mis tähendab, et lähitulevikus on kullas ülekannete tegemine, toidupoes kullaga maksmine ning kulla tagatisel laenu võtmine vaid paar näidet sellest,“ kommenteeris Auforti asutaja Bert-Ken Raudberg.

Sügisel valiti Aufort oma innovaatilise tootelahendusega Tehnopol Startup Inkubaatorisse ning detsembris investeeris ettevõtte tegemistesse privaatses ühisrahastusvoorus rohkem kui 60 investorit, kes andsid ettevõttele hoogu 200 000 euroga. Digitaalse investeerimiskulla e-poe lahendus on üks esimesi käega katsutavaid töövilju möödunud aasta investeeringust. Sel suvel lükkab ettevõte aga hoo sisse erakordsele kampaaniale ning annab inimestele ära miljoni euro väärtuses kulda.

„Huvi kulla vastu üha kasvab, seda kinnitas meile mullune edukas rahastusvoor ning kasvav kliendibaas, kes näeb kullas tugevat konkurentsi nii aktsiatele kui võlakirjadele. Miljonilise kullasüstiga anname algajatele või juba kogenud investoritele erakordse võimaluse siseneda kullaturule, kuhu poole peaks praegusel kiireneva inflatsiooni ajal kindlasti vaatama,“ ütles Raudberg.

Kampaania algas 10. juunil ning kestab juuni lõpuni või kuni kulda jätkub. Kulda on võimalik lunastada kuni 31. augustini 2021. Kampaania kohta leiab lisainfot veebilehelt www.giveaway.aufort.gold

Viimastel aastatel on Aufort müünud tuhandetele Eesti klientidele kokku enam kui 124 000 grammi kulda ja hõbedat. Sel sügisel on korraldab ettevõte teise rahastusvooru, millega aktiivselt edasi Euroopasse laieneda ning tuua turule uusi kulla investeerimise lihtsustamiseks mõeldud lahendusi. Auforti eesmärk on kasvada uue ajastu kulla pangaks.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid