Eesti kunstmuruväljakute rajaja siseneb Hollandi turule

Üle 25 aasta Euroopas jalgpalliväljakuid rajanud ja Tehnopoli roheportfelli kuuluv Eesti ettevõte Advanced Sports Installations Europe AS (ASIE) asutas Hollandis sõsarfirma, et võtta üle sealse kunstmuruettevõtte tegevus ja alustada kunstmuruväljakute ümbertöötlemise pakkumist.

Tegevuste käivitamiseks Hollandis viis ASIE koostöös Argeld ühisrahastusplatformiga edukalt ellu kampaania, mille raames investeeritakse ettevõtte laienemisse 300 000 eurot. Lisaks rahalisele toetusele saadi eksportabi Teaduspargist Tehnopol, kus võimaldati ettevõttele vajalikud kontaktid ning turundusabi. Kui ka Sinul on huvi laieneda välisturule, siis Tehnopol pakub äriarenduseks erinevaid pakette, kust saab ettevõte valida just endale kõige sobivama. Tutvu võimalustega siin.

Advanced Sports Installations Europe AS on Euroopa üks juhtivaid kunstmuruväljakute rajajaid ning hooldajaid, mis alustas tegevust 1992. aastal. Täielikult Eesti kapitalil põhinev ettevõte on enam kui 25 aastaga rajanud üle 1200 jalgpalliväljaku 25 Euroopa riigis ning eemaldanud ja taaskäidelnud rohkem kui 300 vana väljakukatet. Ettevõte on kahel korral saanud innovatsioonitoetust Euroopa Liidu programmist Horisont 2020, et töötada välja maailmas ainulaadne kunstmuru taaskasutustehnoloogia Arena Concept ning selleks vajalikud seadmed. ASIE on teadaolevalt ainus firma Euroopas, kes pakub kunstmuru spordiväljakuid kasutusrendi põhimõttel. Rendi põhimõte tagab materjali taaskasutuse, mille tulemusel on CO2 tase nullilähedane tänu materjali ümbertöötlemisele.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid