GALERII: Tehnopoli linnaku päeva vaieldamatuks hitiks kujunes ninja-rada

Ja tehtud ta sai! Tehnopoli linnaku päev tõi 16. septembril kokku hulganisti ägedaid inimesi – põnev päevaprogramm algas hommikuste aruteludega ja lõppes pimeduse saabudes Curly Stringsi saatel tantsu keerutades. 

Päeva tõmbasime käima Startup Inkubaatori ruumides, kus huvilised said osa Amazon Web Service’i esimesest seminarist, mis seekord keskendus andmestrateegia loomisele. Sarja esimesest seminarist ilma jäänutel ei tasu muretseda – Amazon Web Service’i seminarid toimuvad ka 21. ja 28. septembril ning on kõigile tasuta, ent eelneva registreerimisega.  

Digilahenduste abil vaimsete murede õigeaegne ennetus kui oluline kulude kokkuhoid

Hommik algas ka Saturni seminariruumis vaimse tervise teemadele keskenduva seminariga. Lisaks saalis jälgijatele sai seminari kuulata ka veebi vahendusel. Juttu tuli nii sellest, millised digilahendused toetavad vaimset tervist kui ka sellest, mida saaks veel ära teha. Seminari saab järelvaadata meie Facebookist.

Kogukonnalõunal sai lisaks muule ka mmmagusat hamba alla

Keskpäeval said esimesed näljased juba erinevatest toidubussidest oma lemmikpalu tellida. Valikus oli igale maitsele midagi – oli soolast, oli magusat, oli vürtsikat ja haput. Pakuti nii liha, kala, taimetoitu ja vegansobilikku, samuti nii laktoosi kui gluteenivabu roogasid. Seda kõike Bringpacki taaskasutatavatesse nõudesse! Lõunasöögi ajal toimus parklas ka ELMO Rendi kaugjuhtimissüsteemi tutvustus. ELMO auto vuras mööda platsi ringi, puändiks asus selle juht aga paarisaja meetri kaugusel Saturni seminariruumis. Päris põnev! Pärast (või mõnel juhul ka enne) lõunasööki sai suu magusaks La Muu jäätistega, mida jagasid soovijatele Tehnopoli töötajad.

Aino-Silvia Tali: Uue aja tööellu on sisse kirjutatud paindlikkus

Kui kõhud täis, seadsid huvilised sammud taas Startup Inkubaatori ruumidesse, kus toimus põnev seminar väga paljusid puudutaval teemal – hübriidtöö. Teadus- ja ärilinnaku Tehnopol juhataja Indrek Orava vestlust Helmes Grupi arendusjuhi Aino-Silvia Taliga sai jälgida ka üle veebi ja soovi korral saad seda veel tänagi järelvaadata meie Facebookis.

Vajadusel saab Tallinnas pesitsev ettevõte toetust ka Vastseliina laadale minekuks

Päeva viimane seminar keskendus sellele, kuidas Tallinna linn toetab nii alustavaid kui juba tegutsevaid ettevõtteid. Arutelul võeti ette 10 sammu, mida justnimel Tallinna linn teha saab, et Sinu ettevõtet toetada. Seminari on võimalik järelvaadata taaskord meie Facebookis.

Ükskord ninja, alati ninja – ninja-rajal sai näha uskumatut visadust ja vilumust

Pärastlõunal toimus vilgas sagimine Sooneoja kõrval, kuhu oli üles seatud ainulaadne ninja-rada. Võistlus käis aja peale ja seda kommenteerisid Comedy Estonia koomikud Roger Andre ning Daniel Veinbergs. Ninja-raja läbimise tulemusel jõudsid esikolmikusse: FitSphere (1. koht), Astlanda (2. koht), Mobire (3. koht). Kui muidu jäid raja läbimise ajad umbkaudu 10 minuti ringi, siis FitSphere läbis raja lausa 7 minuti ja 51 sekundiga!

Ja mõned pildid ka ninja-raja autasustamisest

Rääkides innovatsioonist – mobiilne arstikliinik käis digikliinikut tutvustamas

Kogu päeva vältel oli linnakus ka Qvalitas arstikeskuse buss, kus ekspertide toel sai kontrollida oma silmanägemist ja konsulteerida ka füsioterapeudiga. Samuti tutvustati huvitatutele Qvalitase uut ja põnevat digikliinikut – vähem doktor-Googlet ja rohkem päris arsti nõuandeid ekraani tagant lahkumata.

Curly Stringsi muusika saatel võis end täielikult unustada

Päeva lõpetas meeleolukas Curly Stringsi kontsert, kus Eeva Talsi juhtimisel sai ära tantsitud ka üks lõbus ühistants, mille ajaks Eeva Talsi lavalt alla rahvasekka tuli ja kõiki kontserdajaid ühtse kogukonnana hanerivis hiigelsuurt sabatantsu tantsima pani!

NB! Pikem galerii linnaku päeva üritustest ja kõikidest toredatest emotsioonidest lisandub fotograafide kibeda töö tulemusena selle nädala jooksul! Sotsiaalmeediasse postitades märgi kindlasti ära ka @Tehnopol

Suur tänu kõigile, kes linnaku päeva erinevatest sündmustest osa võtsid. Aitäh tublidele ja vastupidavatele tiimidele, kes end ninja-rajal proovile panid. Lubage endale väike puhkus, ent varsti tasub taas treenima hakata, et järgmisel aastal FitSphere’ile ära teha! 

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega