Ninja-rada, toidubussid ja muhe kontsert ehk mis toimus Tehnopoli ägedal suvepeol

Suvi sai hoogsa avapaugu möödunud nädalal toimunud Tehnopoli suvepol. Päeva tippsündmus oli kahtlemata ninja-rada, kus sel korral võistles au ja kuulsuse nimel 12 tiimi. Aga päev poleks saanud olla täiuslik ilma toidubusside, La Muu jäätise ja ülimalt muheda Jarek Kasari ning Vaiko Epliku kontserdita.

Tehnopoli ninja-rada pani proovile ettevõtete võimekuse ületada erinevaid takistusi, täpselt samamoodi nagu seda tuleb teha ettevõtluses. Konkurents oli eriti tihe ja võitjad selgusid alles vahetult enne autasustamist, sest sel aastal sai rada läbides koguda pluss- või miinuspunkte, mis siis vastavalt kas lisasid tiimi ajale sekundeid juurde või võtsid neid hoopis maha.

Ninja-raja edetabel kujunes lõpuks selliseks:

 1. Kood/Ninja – 7:19
 2. FitSphere – 8:10 (eelmise aasta tiitlikaitsja!)
 3. PCC Project – 8:15
 4. Krakul – 9:20
 5. CT QC – 9:30
 6. Mektory – 9:32
 7. Enskied – 10:26
 8. Delta E insenerid – 11:09
 9. Thorgate – 11:15
 10. Ida-Virukad 11:26
 11. CT AD – 11:39
 12. Xolo 14:30

Kui kõik 12 tiimi olid rajal käinud, toimus autasustamine, kus lisaks ninja-raja tiimidele said tunnustatud ka Tehnopoli sammuvõistlusel osalenud. Sammuvõistluse kokkuvõtet saad detailsemalt lugeda SIIT, aga vihjeks võime öelda, et nii mõnedki linnaku kolleegid vajasid pärast sammuvõistlust uusi jalanõusid, sest kõndimine oli lihtsalt nii raju.

Pärast autasustamist oli lõpuks kõigil võimalus end murule mugavalt sisse seada, võtta ligi toidubussist soetatud lõuna ja nautida Jarek Kasari ning Vaiko Epliku meeleolukat kontserti. Kel vedas, sai veel suu magusaks teha La Muu jäätistega.

Aitäh kõigile, kes kohal olid, ninja-rajal klassi näitasid, raja ääres kaasa elasid ja kontserdil kaasa laulsid! Äärmiselt tore oli näha niivõrd arvukaid piknikutekke ja seda, et paljud olid tulnud koos perega. Tehnopoli linnaku rahvas on üks erakordselt vinge seltskond!

Suurema galerii leiad Facebookist!

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega