Selgusid esimesed Tark Tööstus häkatoni probleemipüstitused

Tööstuse digitaliseerimise teemal ei ole küsimus “kas?” ilmselt enam kellegi jaoks “jah”-vastuseta, pigem on endiselt õhus küsimus “kuidas?”. Sul on hea võimalus sellele küsimusele vastus leida viimasel Tark Tööstus sarja arendusmaratonil, mis seekord toimub 20.-22.  novembril Tartus.

Üritusel saad unikaalse võimaluse:

  • leida lahendus Sinu äri pidurdavale probleemile, kui esindad tööstusettevõtet;
  • saada otsene ja adekvaatne sisend oma tootearendusse, kui oled IT-ettevõttest;
  • leida hea IT-koostööpartner või tööstussektori klient nii selleks projektiks kui tulevasteks arendusteks;
  • kaasata oma äri edendamisse tasuta ettevõtteväliseid kaasamõtlejaid – tööstusettevõtted, IT-ettevõtted ning ekspertmentorid;
  • läbi lahendada lahenduse tasuvusmudel ja valmis teha esmane prototüüp.

Arendusmaratonile ootame tööstusettevõtteid koos oma digiväljakutsetega ning nende alusel eeskätt IT-ettevõtteid, kuid ka tudengeid ja kõiki muid ettevõtlikke huvilisi, kel huvi neile probleemidele lahendused leida.

Omalt poolt teeme kõik, et aidata osalejatel oodatud tulemuseni jõuda – pakume vajalikke kiirkoolitusi nii ärimudeli disainiks kui lahenduse prototüüpimiseks ja valideerimiseks, toome tiimidele appi tipptasemel ekspertmentorid, pakume süüa-juua ning aitame igakülgse nõu ja jõuga kohapeal algusest lõpuni. Lisaks on kõigil tööstusettevõtete poolt hinnatud lahendustel võimalus Tehnopoli Startup Inkubaatori toel edasi arendatud ning koostöös reaalselt ellu viidud saada.

Selgunud on esimesed ettevõtted ja nende väljakutsed, mis arendusmaratonile uudset lahendust leidma tulevad:

  1. Afterone OÜ (CNC freesimine ja -treimine) – Kuidas muuta hinnapäringute käitlemist ja hinnapakkumiste tegemist kiiremaks ja täpsemaks ning siduda see MRP-süsteemiga?
  2. Sense Building OÜ (passiivmoodulmajade tootmine) – Kuidas klientide käitumist ja valikuid veebipõhises tellimiskeskkonnas jälgida, analüüsida ning selle tulemusel müügiprotsessi parandada?
  3. Doordec OÜ (terasest avatäidete tootmine) – Kuidas muuta füüsilised tooted, nende liikumine laos ja tootmis- ning hooldusandmed digitaalselt jälgitavaks ja analüüsitavaks?

Loe väljakutsete kohta täpsemalt siit: VÄLJAKUTSED_Tartu TT.

Too ka Sina oma tööstusettevõtte probleem või tule oma IT-ettevõttega tööstusettevõtete väljakutseid lahendama!

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid