Startup Inkubaatori 3. lend läbis esimese koolituse

Eelmisel nädalal toimus värskelt Startup Inkubaatoriga liitunud idude esimene koolituspäev. Raido Pikkar ja Pirko Konsa harisid 3. lennu tiime teemal „Alustava startupi ABC /põhitõed“.

Inkubaatoriga liitunud tiim Hive arendab IoT-ga ühendatud tarka akude laadimisüsteemi, mis on mõeldud kasutamiseks eelkõige elektritõukerataste ning -jalgrataste renditeenuse pakkujatele nende operatsioonikulude vähendamiseks. Tiimi esindaja Erik Punane leidis, et inkubaator on juba praegu kasu toonud. „See on meie esimene kord, kus oleme Tehnopoli inkubaatoris ning kõik eeldused inkubaatori kohta on osutunud tõeks. Nimelt on Tehnopoli inkubaator on olnud juba praegu äärmiselt kasulik – seda just mentorite ning koolituste poole pealt. Mentorid on olnud toetavad ja andnud väga head sisendit, kuidas meie toodet arendada ning milliste külgede alt me oma teenusele peaksime lähenema. Samuti oleme laiendanud enda erialast võrgustikku võrreldes Tehnopoli-eelse ajaga. 
Lisaks ootame palju ka koolitustelt. Esimeselt koolituselt oleme saanud juba väärt infot, kuidas oma tegevusplaani ja muid plaane mõistlikumalt paika panna. Tõotavad tulla väga väärtuslikud 5 kuud,“ sõnas Punane.

Inkubaatori koolitusprogramm kestab kokku kuus kuud, mille jooksul läbitakse teemasid ärimudelist juriidika ja finantsideni. Täpsemalt saad Inkubaatori programmiga tutvuda siin.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid