Startup Inkubaatori VII kohort: kes on need suure potentsiaaliga alustavad iduettevõtted? 

Teie ees on Tehnopol Startup Inkubaatori kasvuprogrammi pääsenud kümme suure potentsiaaliga alustavat iduettevõtet, kes liiguvad oma esimese investeeringu kaasamise suunas!

Kümme uut ägedat tegijat iduettevõtluse maastikul moodustavad juba järjekorras seitsmenda kohordi Startup Inkubaatoris, kelle ettevõtte arengule me koos parimatest mentoritest koosneva kahurväega järgmise kuue kuu jooksul toeks oleme, et aidata neid tootearenduses, uutele turguduele sisenemisel ja raha kaasamisel. Esimesed koolitused said hoogsa alguse juba legendaarseks kujunenud metsalaagris.

Esimese päeva kick-off koolitust viis läbi sariettevõtja, investor ja Startup Inkubaatori võtmementor Raido Pikkar, kes rääkis, kuidas luua eskaleeritavat ärimudelit, jõuda sihtturgudele ning panna kokku ja juhtida võimekaid tiime. Teisel päeval oli teemaks tootearendus ja teenusedisain, mida viis läbi kasutajakogemuse ekspert, kogenud koolitaja ja andekas disainer Helen Kokk.

Kuus kuud kestva kasvuprogrammi raames saab iga meeskond endale võtmementori ja osa praktilistest koolitusest alates juriidikast ja tootearendusest kuni finantside ja turunduseni välja. Lisaks koha Tehnopoli linnaku koostöötamiskeskuses, hulgaliselt kogukonnaüritusi, väärtuslikke kontakte ja investorkohtumisi. Eesmärk on tuua välja iga iduettevõtte kasvupotentsiaal ja aidata nad investorvalmiks ja avada uksed uutele turgudele.

Siin nad on, uued tähed idufirmade maastikul ja potentsiaalsed ükssarvikud, kelle lennukatele tegemistele anname kogu Startup Inkubaatori meeskonnaga hoogu juurde:

  • TrackDeep.ai – AI toel iseõppiv seiresüsteem suuremahuliste piirialade ja kõrge tundlikkusega lennujaamade või vanglate jälgimiseks.
  • Funki – mükoproteiinist valgutooted.
  • GlamRent – ainulaadne rendiplatvorm Balti- ning Põhjmaades, mille kaudu on võimalus rentida unikaalseid ja omapäraseid disainehteid ning -aksessuaare erinevateks pidulikeks sündmusteks.
  • Foodful – retseptide ja toiduplaanide jagamise suhtlusvõrgustik.
  • Livful – nulljalajäljega väikemajade tootmine.
  • GeniCine Bioinformatics – pilvepõhine andmete integreerimise platvorm, mis pakub olulist abi patsientide andmete analüüsimisel.
  • Scraply
  • Digisped – veebipõhine logistikalahendus väikeettevõtetele, et lihtsustada transpordi tellimisega ja sellega kaasnevaid protsesse.
  • Kidsmile – mobiilirakendus, mille eesmärk on aidata lapsevanematel jälgida ja toetada oma lapse liikumise ja suhtlemisoskuste arengut vanuses 0-3 aastat.
  • HopLocal – kogukonna turg, mis ühendab inimesi ja ühendab erinevaid kultuure läbi hobide ja kogemuste.

Nende tegemistest saab lähemalt lugeda Tehnopoli uudiskirjas ilmuvas idulugude sarjas, millega jätkame juba novembris. Tasub silm peal hoida!

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega