Tervitame Startup Inkubaatori uut rahvusvahelist iduettevõtete punti!

Startup Inkubaatori uus hooaeg sai avatud 9. septembril praktilise workshop-üritusega, mis keskendus ärimudelile ja startupi tulemuste juhtimisele. Süsiniku ja toitainete ringlussüsteemi arendava Nutriloopi tegevjuhi Ingrid Hermeti sõnul oli koolituspäev igati sisukas. “See oli väga asjalik ja konkreetne. See andis hea pildi sellest, millele peaks kohe alustava ettevõttena mõtlema,” lisas Hermet.

Järgneva 6-12 kuu vältel saavad erinevad alustanud ettevõtted võimaluse arendada oma toodet või teenust, keskenduda turundus- ja müügistrateegiatele ning saavutada investorvalmidus. Selles aitavad neid kogenud mentorid, kes aitavad leida võimalikult eskaleeritava ärimudeli, annavad nõu investeeringute kaasamiseks ning aitavad jõuda soovitud sihtturule. Lisaks sellele on startupidel võimalus osaleda praktilises koolitussarjas.

Ingrid Hermet kirjeldas Nutriloopi ootusi tulevaks hooajaks: “Me ootame eelkõige seda, et inkubatsiooni lõpuks on meil plaan, kuidas skaleerida juba oma väljatöötatud mudeleid teistesse riikidesse ja oleme valmis kaasama investeeringut.” 

Sügiseses voorus alustas 40 uut iduettevõtet. Nendest koguni kümme on spetsialiseerunud kosmosetehnoloogiale. Tehnopol Startup Inkubaatori juht Kadri Tammai sõnul on märgata kasvavavat huvi ka välismaiste ettevõtete poolt: “Seekord kiirendame rahvusvahelise Northbound Startup projekti kaudu ka kuue Soome ja kahe Rootsi ettevõtte arengut. Samuti liitus programmiga kaks ettevõtjat Hong-Kongist, kes tulid spetsiaalselt Eestisse, et saada osa siinsest startup ökosüsteemist ja tugiprogrammidest.“

Fintech tootelahendust arendava Auforti CEO Bert-Ken Raudbergi sõnul aitab Tehnopol Startup Inkubaator nende ettevõttel suuremaid ambitsioone saavutada. “Soovime tootega peatselt turule tulla ning globaalsel tasandil laienema hakata. Tehnopol Startup Inkubaator pakub praktilist koolitust ja kõrgtasemelist mentorlust, see tundus suurepärane võimalus olevat toetamaks meie plaanide elluviimist. Meil on hea meel, et Tehnopoli tiim näeb meie idees ja tiimis potentsiaali ning soovib koos meiega seda põnevat teekonda käia,” selgitas Raudberg.

Startup Inkubaatori selgeks arengusuunaks on laiendada võimalusi investeeringuteks ning investorvõrgustike ja demopäevade kaudu tuua startup ettevõteteni investoreid nii Eestist, Baltikumist, Skandinaaviast kui mujalt.

Tutvu mõnede Startup Inkubaatoris alustanud ettevõtetega:

Our marketing intelligence solutions help marketers make data-backed business decisions and achieve better ROI through actionable insights, customized marketing strategies driven by machine learning and predictive analytics.

Aufort arendab kõige läbipaistvamat ja lihtsamini kasutatavat online platvormi, mis võimaldab digitaalset investeerimiskulda osta, müüa ja füüsiliselt välja võtta parimatel tingimustel. Aufort kombineerib kulla plokiahela tehnoloogia ja e-poe platvormiga, mis võimaldab teha tehinguid kiiremini, mugavamalt ja soodsamalt. Auforti visioon on kasvada uue ajastu kulla pangaks.

BookMD on platvorm, kus patsient leiab oma  vajadustest, soovidest ja võimalustest lähtudes kirurgi üle maailma.

CRYPLECT

Meie oleme CRYPLECT ja arendame innovaatilist võimalust spordiklubidele ja sportlastelele. Eesmärk on koguda rahalisi vahendeid sportlastele, müües fännidele unikaalseid digitaalseid spordimeeneid, mis põhinevad päris spordisaavutustel ning nende autentsus ja kordumatus on tagatud Etheriumi plokiahelaga.

Kaotasid lennuki (või muu objekti)? Falconers peab AI abil arvet kus objektid asuvad Maal.

For Future’s Sake on affiliate turunduse digitaalne platvorm, mis keskendub jätkusuutlike ja keskkonnasõbralike elustiilitoodete reklaamimisele roheliste suunamudijate kaudu kogu maailmas.

FoxIot aitab oma lahendustega teil tuua olemasolevad ja uued seadmed kiiresti ja lihtsalt internetti.
Me pakume avatud lähtekoodiga IoT seadmeid, mille abil on võimalik monitoorida, mõõta ja juhtida ning läbi selle vastu võtta paremaid, effektiivsemaid ja targemaid otsuseid rohelise maailma nimel.

HoloFitZone on erakordne treeningelamus läbi hologramm fitnessi!

InstaComm for Commissioning

Application for commissioning and testing devices and installed systems in renewable and energy industries. Good app for engineers, electricians, technicians, etc. people who work on worksites.

KYCer on rakendus mis võimaldab luua KYC profiile, mis koguvad automaatselt kõige levinumaid KYC andmeid erinevatest andmebaasidest, sh. riigi andmebaasidest. Portaal vahendab andmeid riigi vahel, st. riiklikud ja muud andmebaasid ning ettevõtete vahel ja ettevõtete endi vahel. Olemasolev profiil on taaskasutatav, alati reaalajas ja inimene saab ise valida, kellega oma profiili andmeid jagada.

Me kasutame biojäätmeid selleks, et luua efektiivne süsiniku ja toitainete ringlussüsteem. Viime biojäätmetes sisalduva ressurssi tagasi mulda, et kasvatada tervislikku toitu kestlikel põhimõtetel. Meie visioon on muuta kestlikult kasvatatud toit kõigile kättesaadavaks. 

PhaseGrowth trains the professionals of the future by delivering interactive, tailor-made educational content based on space data that can be applied in the downstream industries. Our customers are companies that wish to address the skills gap in their labour force and by equipping employees with practical knowledge about geospatial data the industry becomes more profitable and increases its global competitiveness.

UP Catalyst valmistab CO2-st ning paberi- ja puidutööstuses saada olevast biomassist säästvaid süsiniknanomaterjale ja katalüsaatorpulbreid. Meie süsiniknanomaterjalid asendavad kalleid metallkarbiidist saadud süsinikke ja fossiilkütustest sünteesitud süsinikmaterjale. Pakume väga kõrge puhtusastmega ja kõrgkristallilisi süsiniknanomaterjale mitmetele tipptasemel rakendustele: akud, ultrakondensaatorid, kütuseelemendid, elektroonika ja katalüsaatorikandjatena paljudes teistes tööstusharudes.

Zilculator is a PropTech SaaS tool that helps real estate investors and realtors with deal analysis, marketing, and lead generation, through a mostly automated process that produces interactive property reports full of charts, forecasts, and real estate metrics.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid