Teaduspargi Tehnopol saavutused aastal 2017

Oleme kokku pannud eelmise aasta tipphetked ja numbrid ning võib öelda, et 2017. aasta oli kahtlemata edukas ning verstapostiks mitmetele olulistele Eesti tehnoloogiaettevõtlust arendavatele saavutustele! 

Tehnopoli kinnisvara ja linnak areneb hoogsalt iga aasta. 2017. aastal sai valmis uus 7500 m2 suurune büroohoonete kompleks Mäealuse 2/2, uksed avas uus söögikoht, kiosk, ilusalong, massaažituba ja autopesula ning algasid ehitustööd uue spordiklubi rajamiseks. 

Teaduspark Tehnopol on tuntud arvukate tehnoloogiavaldkonna põhiste seminaride ja koolituste poolest, kuid mitte ainult. Alates 2016. aastast pakub Tehnopoli kultuuriprogramm meelelahust nii linnaku ettevõtetele kui ka kõigile teistele huvilistele. Eelmisel aastal tõime Mustamäele, Teadusparki Tehnopol 6 kinoõhtut, 1 teatrietenduse ja 2 kontserti, lisaks toimus ülimenukas laste jõulupidu ja meeleolukas Tehnopol Entertainment Week 2017.

Äriarenduses toimus palju märkimisväärset! Eesti tervisetehnoloogia valdkond täienes meedikuid ja tehnoloogiaettevõtteid kokku toova Innovatsioonikliiniku üritustesarjaga ning tänu HIVdigital häkatonile sündis 2 uut AIDSi ennetavat lahendust. Rohetehnoloogia valdkonna arendamiseks avasime Tehnopoli linnakus uute energiasäästlike lahenduste testimiseks Roheruumi ning Eesti tööstuste digitaliseerimiseks alustasime koostöös EASiga Tark Tööstus häkatonide sarja. Lisaks käivitasime kaks uut innovatsiooniprogrammi – startupidele ja suurettevõtete koostööle suunatud Level11 ning suurettevõtele ja avalikule sektorile suunatud innovatsiooniprogrammi Momentum. 

Startup Inkubaatorisse kandideeris eelmisel aastal rekordarv ettevõtteid ning Prototroni fondi esitati läbi aegade enim ideid! Lisaks mitmetele ägedatele iduettevõtetele täienes Eesti startupmaastik Baltikumi esimese kosmose äriinkubaatori võrra – avasime koostöös Tartu Teaduspargiga kosmoseprogrammi ESA BIC Estonia

Tutvu 2017.aasta olulisemate sündmuste ja saavutustega SIIN!

Teaduspark Tehnopol tänab kõiki kliente ja koostööpartnereid eduka aasta eest!

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid