Teaduspark Tehnopol pakub innovatsiooni soodustavaid programme nii keskmistele ja suurettevõtetele kui ka startupidele. Programmide eesmärgiks on uute innovatsiooniprojektide initsieerimine ning elluviimine kas siis ettevõttesiseselt või koostöös mõne välise partneriga, olgu see siis startup või muu ettevõte.

Programmide käigus aitab Tehnopoli meeskond ettevõttel oma innovatsioonipotentsiaali kaardistada, korraldada tuvastatud väljakutsetele lahenduste leidmise ning parimad lahendused arendusprojektidena ka edukalt ellu viia.

Momentum on suure ja keskmise ettevõtte vajadustele ning ajalistele võimalustele kohandatud innovatsiooniprogramm, mis annab ärile hoogu uudsete lahenduste loomisega. Momentumi eesmärgiks on käivitada innovatsiooniprojektid organisatsiooni sees või koos partnerettevõttega.Level11 toob kokku Eesti suured, keskmised ja startup-ettevõtted, et koos saavutada uus tase innovatsioonis. Programmi raames toimuvad ühised seminarid, ettevõtete külastused, töötoad ja matchmaking. Käivitunud on innovatsioonijuhtide klubi ning peagi ka Level11 kiirendiprogramm. Level11 koostööprogrammi viib Tehnopol ellu koos BDA Consultinguga Kredexi ning Startup Estonia tellimusel.

 

Täpsema info saamiseks võta ühendust arendusprojektide juhiga:

Kadi Villers, kadi.villers@tehnopol.ee, +372 52 08 223